TractorMotive

TractorMotive je robustní, precizně technicky propracovaná pomůcka pro komplexní simulaci výrobních procesů. DMAIC, nástrojů LEAN a SIX SIGMA. Je určena pro široké spektrum odborných uživatelů. Využitím jednoduchých nastavení se simulace přizpůsobuje potřebám školitelů a trenérů co do rozsahu i odborné náročnosti.

Možnosti využití simulace jsou rozmanité

Výuka mapování procesů VSM / VSD mapování

Naučte se mapovat procesy se simulací TractorMotive za použití technik VSM. Analyzujte, pochopte celkový proces, jeho řízení a organizaci. Simulace umožňuje hluboké pochopení hodnotové analýzy v toku produktu včetně mnohaúrovňových řešení OPF, Kanban, Sekvence.

Tréninková podpora workshopů KAIZEN a KAIZEN EVENT

Simulace TractorMotive je nástrojem pro trénink technik Kaizen a Kaizen Event. Umožní vám vytrénovat realizační tým na požadovaný standard. Vyzkoušet si jednotlivé přístupy k rychlé analýze, realizaci a nastavení trvale udržitelných zlepšujících se procesů.

Testovaní a trénink pro HR oddělení a tréninková centra

Se simulací můžete testovat manuální zručnost, přístup k řešení problémů, kreativitu a týmovou spolupráci v maximálně věrném prostředí výroby. Tréninková centra mohou se simulací připravovat řadu dílčích tréninkových programů pro jednotlivé kategorie zaměstnanců.

Více než 35 nástrojů Lean a Sixma Sigma

Při výuce jednotlivých technik DMAIC nejprve definujeme projekt, procesní problém, CTQ. Dále měříme, analyzujeme data, hledáme kořenové příčiny, navrhujeme řešení, implementujeme změny, realizujeme pilot a následnou kontrolu procesu.

Poptat Tractormotive

Poptejte si jedinečnou simulaci TractorMotive

Připravíme Vám ucelenou nabídku, představení simulace. Provedeme trénink Vašich školitelů. Máme pro Vás připraven technický servis, náhradní díly k simulaci i rozvoj základní verze simulace o další moduly.

  • Trénink 35 nástrojů
  • 4 – 16 účastníků
  • 46 typů komponentů
  • 877 součástek
  • Vysoká úroveň zpracování
  • Kompaktní balení v jedné krabici se snadnou manipulací
Poptat Tractormotive

Mám zájem o více infomací

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné