MINITAB 19 Logo Minitab

Statistický software Minitab poskytuje pokročilé statistické a grafické nástroje, které ve spojení s daty umožňuje účinné a přesné rozhodování. Jeho jednoduchost a intuitivnost z něj činí vedoucí software v oblasti zvyšování kvality procesů. Užijte si nové úrovně produktivity a spolupráce, ať už přistupujete k Minitabu na ploše Vašeho počítače nebo v kdekoliv v cloudu.

Klíčové vlastnosti

Minitab kdekoliv

Používejte Minitab kdekoliv nově i jako cloud verzi (web) s automatickým ukládáním dat na Google Drive, MS One Drive nebo tradičně do počítače.

Více o cloudu

Přehledné grafy

Rychlé přezkoumání výsledků analýzy pomocí přehledných a informativních grafů s automatickou aktualizací přepsaných dat. Již nemusíte nic ručně hledat a synchronizovat.

Import a export

Jednoduchý a rychlý import dat z MS Excel a jejich zpracování přímo v Minitab. Exportujte své data nebo grafy do PowerPoint a prezentujte výsledky analýz ve Vaší společnosti.

Interaktivní asistent

Pomocník, který Vás triviálně provede analýzami. Vyberte si správný graf nebo statistický nástroj, abyste zajistili vhodnou aplikaci.

Minitab Assistant

Minitab Assistant Pomocník ke správné interpretaci výsledků

Analýza dat může představovat určité riziko, pokud nejste odborník na statistiku. Někdy se stane Vaší největší výzvou vědět, kde začít nebo zda jste použili správný graf, vybrali statistický test či interpretovali data správně. Asistent v Minitabu odstraní veškeré pochybnosti tím, že pomáhá určit správné statistické nástroje analýzy, které použijete. Poté, co si vyberete správný nástroj, asistent sám identifikuje a hlídá všechny kroky, které byste měli provést, aby bylo zajištěno, že výsledky analýzy budou přesné a důvěryhodné.

Minitab Assistant

LicenceSW Minitab 19 Logo Minitab

Minitab licence + školení

Zúčastněte se některého z našich školení a získejte k němu půlroční / roční plnou licenci za velmi výhodnou cenu. Minitab si můžete otestovat, pokrýt potřeby školení nebo analýzy v aktuálním projektu. Po uplynutí doby platnosti licence se rozhodněte pro prodloužení za standardních podmínek. Vyberte si školení z našeho portfolia, doporučujeme kombinovat např. s Analytické metody v Minitab nebo Lean Six Sigma školeními.

Minitab licence

Plně funkční licence formou ročního předplatného (trvalé a multiuser verze již nelze zakoupit). Licence je spojena s konkrétním počítačem a obsahuje v sobě desktop a nově i cloud (web) verzi. Lze ji zakoupit v libovolném počtu buď na 1 rok nebo 3 roky. Upgrady na vyšší verze jsou automaticky zahrnuty v ceně licence. Technická podpora je po dobu platnosti předplatného zdarma.

Akademické licence

Pracujete v akademické oblasti a potřebujete využívat Minitab pro výukové nebo výzkumné účely? Minitab nabízí pro školství cenové zvýhodnění a specifické možnosti licencování oproti komerční sféře. Ozvěte se nám a my vám připravíme odpovídající cenovou nabídku.

PROČ MINITAB OD ICG?

Technická podpora

Prodejem to nekončí. Pomáháme zákazníkům s instalací a poskytujeme odbornou podporu zdarma, např. při prodloužení platnosti licence.

Odborné know-how

ICG konzultanti disponují odbornými statistickými a praktickými znalostmi z různých odvětví. Předáme znalosti na vaše pracovníky a naučíme je rozhodovat se dle dat a ne pocitů.

Konzultace

Prakticky používáme software u klientů a tím pomáháme nacházet žádoucí úspory při zlepšování procesů. Pomáháme s přípravou dat, jejich zpracováním a analýzou.

Záruka kvality

Integrated Consulting Group je mezinárodní konzultační společnost působící v 12 zemích Evropy s více než 35 lety zkušeností. Zaměřujeme se na procesní zlepšování, firemní inovace a řízení změn v kombinaci s Agile přístupy.

Chcete si Minitab nejprve vyzkoušet? Vyzkoušejte si 30denní plnou verzi zcela zdarma se všemi nástroji.

Stáhnout MINITAB

Mám zájem o více informací

  Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

  Vyplněním tohoto formuláře uděluji společnosti ICG-Capability, s. r. o. souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely zpracování Vaší žádosti i následné komunikace. Další podrobnosti o pravidlech ochrany osobních informací naleznete .

  Společnost ICG-Capability s.r.o. tímto v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení“), informuje, že:

  • osobní údaje dané osoby (dále jen Subjektu) budou zpracovány a využívány pouze na základě jeho svobodného souhlasu, a to za jasně uvedených podmínek,
  • důvodem poskytnutí osobních údajů Subjektu údajů je zájem Subjektu údajů o zasílání obchodních nabídek Správce, což by bez poskytnutí těchto údajů nebylo možné,
  • Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, nepověřil zpracováním osobních údajů žádného zpracovatele ani neurčil zástupce pro plnění povinností ve smyslu Nařízení,
  • Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje Subjektu údajů do třetí země, jiné organizaci nebo jiným než výše uvedeným třetím osobám (s vyjímkou součinosti potřebnou pro zajištění požadované akce – např. školení),
  • Subjekt údajů má právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, má právo na přenositelnost těchto údajů k jinému správci, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, má-li za to, že Správce při zpracování osobních údajů postupuje v rozporu s Nařízením.