Yellow Belt

Základní školení (1 den) představí sadu nástrojů a technik pro řešení (nejen) procesních problémů s cílem pracovat jednodušeji, kvalitněji a vždy ke spokojenosti zákazníků.

Školení pro všechny, kteří chtějí svou práci dělat efektivněji, rychleji a jednodušeji. Seznámíte se s metodikou Lean a Six Sigma.

Ideální vstup do světa procesního zlepšování, zvyšování kvality produktů a služeb pomocí přístupu Lean a Six Sigma. Školení představuje sadu nástrojů a technik pro řešení (nejen) procesních problémů s cílem pracovat jednodušeji, kvalitněji a vždy ke spokojenosti zákazníků.

Pro koho je školení určeno? Pro každého! Toto základní školení je určeno pro specialisty, administrativní pracovníky, manažery… zkrátka všechny, kteří chtějí svou práci dělat efektivněji, rychleji a jednodušeji.

Naučíte se

  • Pochopit důležitost procesního zlepšování v každé firmě.
  • Správně využívat vybrané nástroje na řešení problémů.
  • Zlepšovat svoji práci.
  • Poznat přístupy Lean a Six Sigma.
  • Seznámit se s metodikou DMAIC (postup, jak řídit projekty).
  • Podporovat procesně zlepšovací projekty.
  • Definovat příležitost (plýtvání) v každodenní práci.

Cena: 3 500 Kč + DPH / osobu

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně kurzu:  1 den školení, školicí materiály, diplom Yellow Belt, občerstvení a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Velmi pozitivně hodnotím provedení metodikou DMAIC formou „lepíků“/post it/ s notnou dávkou osobních zkušeností a doporučení lektora, který nad rámec školících materiálů, které pomohou napasovat aktivity na firemní kulturu prostředí školeného, lidský rozměr vedení workshopů atd. Není to moje první zkušenost se skupinou ICG-Capability a v budoucnu, pokud bude můj zaměstnavatel mít potřebu rozšířit další znalosti a dovednosti, velmi rád využiji.
Oto BernreiterFritzmeier, WH Supervisor
Pavla Škodu jsem poznala na školení LEAN SIX SIGMA YELLOW BELT v naší firmě. Školení bylo zajímavé, přínosné a svěží. Poté jsme s kolegy absolvovali školení LEAN FLOW EXPERT v externí firmě a opět jsme byli velmi spokojeni. Oceňuji především Pavlův aktivní přístup, sdílení užitečných praktických příkladů a aktivní zapojení posluchačů během kurzů. Byla to velmi dobrá zkušenost, která může být užitečná všem, pro které byl LEAN původně povinností a poté nástrojem ke zlepšení, zrychlení a zkvalitnění procesů.
Renata RybkováFerring-Léčiva
Školení Lean Six Sigma Yellow belt bylo přínosnější, než jsem čekala, především zásluhou vynikajícího lektora, který dokázal i naprostému laikovi toto téma podat srozumitelně a zábavnou formou. Doufám, že se u vás zúčastním i navazujících školení.
Hana StaňkováFritzmeier, Technik BOZP

Celkové hodnocení školení

9 90 %

Hodnotilo 67 účastníků

Termíny školení

Kontaktní osoba

MINITAB 17 Logo Minitab

Statistický software Minitab 17 poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

Více informací

Závazná přihláška

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Lean Expert

Vzdělávací program certifikovaný skupinou ICG. Lean pro odborné pracovníky v  průmyslu.

Více informací