Yellow Belt – ONLINE

Základní školení v online formátu (1 den) představí sadu nástrojů a technik pro řešení (nejen) procesních problémů s cílem pracovat jednodušeji, kvalitněji a vždy ke spokojenosti zákazníků.

Představujeme Vám Yellow Belt online – intenzivní online trénink s „live“ prezentací založený na nejmodernějších digitálních nástrojích. Tento kurz je ideální vstup do světa procesního zlepšování, zvyšování kvality produktů a služeb pomocí přístupu Lean a Six Sigma (metodika DMAIC).

Školení představuje sadu virtuálních i workshopových nástrojů a technik pro řešení (nejen) procesních problémů s cílem pracovat jednodušeji, kvalitněji a vždy ke spokojenosti zákazníků.

Pro koho je školení určeno? Pro každého! Toto základní školení je určeno pro specialisty, administrativní pracovníky, manažery… zkrátka všechny, kteří chtějí svou práci dělat efektivněji, rychleji a jednodušeji.

Celý kurz je veden online formou za pomoci profesionálních digitálních platforem. Zkušený školitel poskytuje „živý“ výklad přes kameru, vede virtuální workshopy (ano opravdu to jde), řídí simulace a zodpovídá vaše otázky.

Školení je zakončeno testem (také online) s mezinárodně uznávanou certifikací Lean Six Sigma Yellow Belt.

Proč online školení může být právě pro Vás?

 • Podpora zkušeného školitele na celém online kurzu.
 • Zachování základních pilířů: simulace, práce v týmu (virtuální), výklad s elektronickým white-boardem (iPad), test i samotná certifikace.
 • Výuka bez cestovních nákladů.
 • Využití nových digitálních nástrojů (ZOOM, Menti a Odoo platforma) umožňuje zvýšení interaktivity programu a  navíc si osvojíte používání nástrojů digitální spolupráce a řešení problémů pro Vaši další práci.
 • Zachována možnost diskuzí s ostatními účastníky z jiných společností v reálném čase pomocí virtuálních mini-workshopů díky digitálním aplikacím.
 • Garance kvality na školení, jak je naším dobrým zvykem.
 • Kompletní materiály – můžeme zaslat poštou pokud preferujete i tištěnou formu pro pohodlnější výuku.

Podívejte se na srovnání online Yellow Belt kurzu se školením v učebně

Naučíte se

 • Pochopit důležitost procesního zlepšování v každé firmě.
 • Správně využívat vybrané nástroje na řešení problémů.
 • Zlepšovat svoji práci.
 • Poznat přístupy Lean a Six Sigma.
 • Seznámit se s metodikou DMAIC (postup, jak řídit projekty).
 • Podporovat procesně zlepšovací projekty.

Cena: 3 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 3 630 Kč

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně kurzu:  1 den školení, školicí materiály a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

Pro účast na kurzu budete potřebovat připojení na internet a možnost instalovat si nebo použít on-line aplikaci programu Zoom (není potřeba registrace, zde si můžete vyzkoušet, zda Vám Zoom funguje).

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Pokud máte zájem o standardní formát Yellow Belt školení, klikněte zde.

Reference na školení

Velmi dobře zorganizované školení. Zkušený školitel efektivně propojoval teorii s praktickými příklady, což značně pomohlo informace absorbovat. Vřele doporučuji!
Michal KuchtaSwiss Re Management AG, Accounting Analyst
Školení Yellow Belt bylo zorganizováno výborně, krásné spojení teorie s praxí. Školitel velmi orientovaný v tom, co přednášel a doplňoval příklady ze života a praktické stránky. Školení bylo absolvované online, ale vůbec to neubralo na kvalitě a interaktivitě. Doporučuji!
Zuzana KubikovaRSM Technology CZ s.r.o., Consultant

Termíny školení

Termíny školení v Praze

18. 02. 2022

Více informací

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

  Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

  Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

  Veškeré poskytnuté údaje budou zpracovány a uchovány po nezbytnou dobu spolupráce, max. však dva roky nebo do odvolání souhlasu se zpracováním. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

  Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

  Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.