Green Belt

Školení Lean Six Sigma Green Belt s certifikací (6 dnů) naučí účastníky pokročilým technikám řešení procesních problémů s cílem zajistit finanční úspory a zvýšit kvalitu směrem k zákazníkovi.

Nejoceňovanější školení roku 2016–2021. Certifikované školení poskytuje ucelenou znalost metodiky Lean a Six Sigma pro zlepšování procesů. Návratnost investice již s prvním projektem, tedy po 3-6 měsících.

Školení Green Belt poskytuje ucelenou znalost metodiky Lean a Six Sigma pro zlepšování procesů. Posluchači jsou po absolvování školení schopni vyhledat příležitosti pro zlepšení a následně vést středně velké procesní projekty.

Školení představí budoucímu Green Beltovi všechny fáze cyklu DMAIC (strukturovaný postup řízení projektů) se zaměřením na praktické procvičení klíčových nástrojů v každé z těchto fází. Simulační hra, případové studie, analýzy a praktická cvičení zaručují pochopení jednotlivých nástrojů i jejich následné využití.

Školení je zakončeno přípravou k certifikaci, po splnění podmínek certifikace je absolventovi udělen diplom Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt, který patří k mezinárodně uznávaným certifikacím.

Naučíte se

 • Řídit středně velký procesní projekt Lean Six Sigma
 • Definovat rozsah projektu a mapovat procesy
 • Měřit výkonnost procesu
 • Analyzovat proces pomocí datové, grafické a procesní analýzy
 • Realizovat analýzy pomocí statistických softwarů
 • Hledat řešení a vyhodnotit nejlepší variantu
 • Nastavit měření procesů

Proč školení od nás?

 • Metodika založená na praktických příkladech od 30 konzultantů z celé Evropy
 • Zkušení školitelé, realizovali přes 60 LSS školení za posledních 12 měsíců
 • Propojení přístupů LEAN, Six Sigma a řízení změn (Change managementu)
 • Garance kvality na všechna naše školení
 • Mezinárodní Lean Six Sigma certifikace součástí školení
 • Profesionální celobarevné školící materiály s případovými studiemi
 • Přes 100 pozitivních hodnotících referencí

Proč si vybrat školení Lean Six Sigma právě od nás? Máme hned 12 důvodů!


Cena: 29 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 35 090 Kč

V ceně: 6 dnů školení (rozděleno na 2 moduly po 3 dnech), školicí materiály, případové studie, projektové šablony, podpora na projektu, závěrečný test, certifikační proces, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

Pro účast není vyžadováno absolvování školení Yellow Belt.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Školení Green Belt nabízíme také ve formě ONLINE kurzu

Certifikace

Po absolvování školení Lean Six Sigma Green Belt a úspěšném složení závěrečného testu (alespoň 80%, test se skládá ze 40 otázek) dostanete od nás osvědčení o úspěšném absolvování kurzu Green Belt.

Absolvent může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Green Belt, pro kterou je nutné realizovat 1 projekt metodikou Lean Six Sigma. Podstatou je praktické vyzkoušení vybraných nástrojů a zlepšení konkrétního procesu. V rámci kurzu účastník obdrží profesionální projektové šablony, které výrazně zjednodušují práci na projektu. Pro získání certifikace je nutné projekt obhájit před komisí v sídle společnosti ICG-Capability. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu. Náročnost kurzu je v souladu s celosvětově uznávanými požadavky společnosti IASSC a ASQ.

Podívejte se na fotografie z úspěšných Lean Six Sigma certifikací:

Certifikace Lean Six Sigma, červen 2019 Certifikace Lean Six Sigma, duben 2019Certifikace Lean Six Sigma, leden 2019Certifikace Lean Six Sigma, leden 2019

 

Ke stažení

Green-Belt_CZ.pdf

Reference na školení

Školitelé jsou zkušení profesionálové, kteří snadno provedou metodou Lean Six Sigma každého bez ohledu na odvětví, zkušenosti nebo pracovní pozici. Velmi cením individuální koučovací přístup, komplexní výklad s uvedením do souvislostí a příběhy z praxe. Navíc jsou oba fakt vtipní a na školení se každé ráno určitě budete těšit.
Veronika NěmcováP3 Logistic Parks, s.r.o., HR
Školení Green Belt – a to jak obsahově, tak přístupem lektora – předčilo moje očekávání. Aktivní zapojení účastníků formou simulační hry je výborná cesta, jak teorii v hlavách účastníků přeměnit v konkrétní nápady na změny ve firmě. Školení vřele doporučuji pro všechny, kdo berou Lean a 6Sigma vážně a chtějí s nimi ve firmách pracovat.
Lenka ČtvrtečkováRIMOWA CZ spol. s r.o., Quality Manager
Nejlepší školení, jaké jsem absolvoval. Teorie byla přednášena srozumitelně odborníkem v dané problematice a doplněna spoustou praktických příkladů a aktivit napomáhajících k pochopení a zapamatování témat. Školení Green Belt stoprocentně doporučuji.
Tomáš VlachČSOB, a.s., Aplikační manažer
Školení Green Belt jsem si opravdu užila a věřím, že nabyté vědomosti využiji v praxi. Musím ocenit, že tak obsáhlou metodiku se školiteli povedlo krásně rozložit do 6 dnů a zároveň to udělat zábavné a uvolněné. Díky historkách z reálného života, videím a aktivní diskuzi si toho spoustu zapamatuji. Všem mohu doporučit.
Martina PlešingrováKNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o., Lean Coordinator
Chtěl bych velice poděkovat za výborné školení Lean Six Sigma. Na začátku jsem si sice nepředstavoval, že školení bude tak obsáhlé a poměrně náročné, ale díky zkušenostem lektora to bylo opravdu skvělé. Vše bylo krásně vysvětleno, jasně graficky znázorněno a okořeněno výbornými videi.
Martin MelicharBNP Paribas Personal Finance SA, Process & Quality Management team

Celkové hodnocení školení

9.4 94 %

Hodnotilo 150 účastníků

 • 03. 05. – 05. 05. 2022
 • 09. 05. – 11. 05. 2022

Termíny online školení

Online, Počet dnů: 8

30. 05. – 01. 06. 2022
13. – 15. 06. 2022
27. 06. – 28. 06. 2022
každý den 8:30 – 13:00

Online, Počet dnů: 8

17. – 19. 08. 2022
24. – 26. 08. 2022
30. – 31. 08. 2022
každý den 8:30 – 13:00
(anglicky)

Více informací

Kontaktní osoba

Green Belt Online

Certifikované školení Lean Six Sigma Green Belt v online formátu. Dva zkušení Master Black Belti poskytují „živý“ výklad, vedou virtuální workshopy, řídí simulace a poskytují podporu v průběhu celého kurzu i po jeho skončení.

Více informací

Vybrané reference

Reference na školení

Kurz Lean Six Sigma Green Belt mohu všem zájemcům nejen z oblasti procesního managementu, kvality a zlepšování určitě doporučit. Školení bylo strukturováno jednoduše a zároveň je prakticky stejně využitelné pro potenciální účastníky jak z oblasti výroby, tak i služeb. Jednalo se o typ školení, po kterém mohu upřímně říct, že bych se vůbec neobával využít prezentované techniky i celou metodiku hned po jeho absolvování rovnou ve své praxi. Vše bylo vysvětleno přehledně a informace logicky navazovaly, takže nebylo těžké pochopit hlavní podstatu přístupu LSS. Velké díky patří především perfektnímu školiteli, Liboru Čadkovi, který dokázal živý výklad obohatit zajímavými příklady a typy z praxe, a zároveň dokázal motivovat tým ke spolupráci, která mě osobně velmi obohatila. Určitě budu uvažovat i o dalších kurzech pořádaných ICG.
Michal PeteraWincor Nixdorf, Quality & Process Manager

Závazná přihláška

  Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

  *) are mandatory.

  Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

  Podrobnosti o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje.

  Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

  Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

  MINITAB Logo Minitab

  Statistický software Minitab poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

  Více informací