Green Belt

Školení Lean Six Sigma Green Belt s certifikací (6 dnů) naučí účastníky pokročilým technikám řešení procesních problémů s cílem zajistit finanční úspory a zvýšit kvalitu směrem k zákazníkovi.

Nejoceňovanější školení roku 2016–2019. Certifikované školení poskytuje ucelenou znalost metodiky Lean a Six Sigma pro zlepšování procesů. Návratnost investice již s prvním projektem, tedy po 3-6 měsících.

Školení Green Belt poskytuje ucelenou znalost metodiky Lean a Six Sigma pro zlepšování procesů. Posluchači jsou po absolvování školení schopni vyhledat příležitosti pro zlepšení a následně vést středně velké procesní projekty.

Školení představí budoucímu Green Beltovi všechny fáze cyklu DMAIC (strukturovaný postup řízení projektů) se zaměřením na praktické procvičení klíčových nástrojů v každé z těchto fází. Simulační hra, případové studie, analýzy a praktická cvičení zaručují pochopení jednotlivých nástrojů i jejich následné využití.

Školení je zakončeno přípravou k certifikaci, po splnění podmínek certifikace je absolventovi udělen diplom Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt, který patří k mezinárodně uznávaným certifikacím.

Naučíte se

 • Řídit středně velký procesní projekt Lean Six Sigma
 • Definovat rozsah projektu a mapovat procesy
 • Měřit výkonnost procesu
 • Analyzovat proces pomocí datové, grafické a procesní analýzy
 • Realizovat analýzy pomocí statistických softwarů
 • Hledat řešení a vyhodnotit nejlepší variantu
 • Nastavit měření procesů

Proč školení od nás?

 • Metodika založená na praktických příkladech od 30 konzultantů z celé Evropy
 • Zkušení školitelé, realizovali přes 60 LSS školení za posledních 12 měsíců
 • Propojení přístupů LEAN, Six Sigma a řízení změn (Change managementu)
 • Garance kvality na všechna naše školení
 • Mezinárodní Lean Six Sigma certifikace součástí školení
 • Profesionální celobarevné školící materiály s případovými studiemi
 • Přes 100 pozitivních hodnotících referencí

Proč si vybrat školení Lean Six Sigma právě od nás? Máme hned 12 důvodů!


Cena: 29 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 35 090 Kč

V ceně: 6 dnů školení (rozděleno na 2 moduly po 3 dnech), školicí materiály, případové studie, projektové šablony, podpora na projektu, závěrečný test, certifikační proces, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Školení Green Belt nabízíme také ve formě ONLINE kurzu

Certifikace

Po absolvování školení Lean Six Sigma Green Belt a úspěšném složení závěrečného testu (alespoň 80%, test se skládá ze 40 otázek) dostanete od nás osvědčení o úspěšném absolvování kurzu Green Belt.

Absolvent může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Green Belt, pro kterou je nutné realizovat 1 projekt metodikou Lean Six Sigma. Podstatou je praktické vyzkoušení vybraných nástrojů a zlepšení konkrétního procesu. V rámci kurzu účastník obdrží profesionální projektové šablony, které výrazně zjednodušují práci na projektu. Pro získání certifikace je nutné projekt obhájit před komisí v sídle společnosti ICG-Capability. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu. Náročnost kurzu je v souladu s celosvětově uznávanými požadavky společnosti IASSC a ASQ.

Podívejte se na fotografie z úspěšných Lean Six Sigma certifikací:

Certifikace Lean Six Sigma, červen 2019 Certifikace Lean Six Sigma, duben 2019Certifikace Lean Six Sigma, leden 2019Certifikace Lean Six Sigma, leden 2019

 

Ke stažení

Green-Belt_CZ.pdf

Reference na školení

Školení Lean Six Sigma Green Belt od společnosti ICG bylo na velmi vysoké úrovni. Pracuji jako projektový manažer a toto školení mi bylo „jako šité na míru“. Navíc jsem obdržel jakousi „kuchařku“, kterou ve své práci opravdu využiji. Profesionalita lektorů je na velmi vysoké úrovni. Rozhodl jsem se absolvovat i další úroveň – Black Belt.
Stanislav KamrádIsorta a.s., Projektový manažer
Školení bylo velmi profesionální a vyvážené co se týče poměru teorie a praxe. Rozhodně zajímavé a přínosné nejen pro profesionály na zlepšování procesů, ale pro kohokoliv, kdo s procesy pracuje (manažery, experty…) Doporučuji, jedno z nejlepších školení vůbec.
Hana Šilhanová StručovskáMann+Hummel Service s.r.o., Manager HR Services CZ
Školení mohu vřele doporučit. Přineslo mi komplexní přehled o Lean Six Sigma a informace, které mohu reálně využít a uplatnit v praxi. Vše bylo vysvětleno přesně a srozumitelně, navíc informace byly prakticky přenesené na reálné situace. Školitel byl velmi profesionální a zkušený, což pro mě bylo asi ze všeho nejdůležitějším faktorem.
Simona KoštuříkováErste Group Shared Services
Během mé 15-ti leté pracovní kariéry u národních i mezinárodních společností, jsem absolvoval několik desítek různých školení (technicky i management zaměřených). Školení Lean Six Sigma Green Belt od společnosti ICG-Capability bych zařadil mezi ta nejlepší, co jsem kdy absolvoval. Školení mělo spád, bylo velmi dobře připraveno, jak po stránce obsahu, tak i po stránce praktických cvičení, která nás prováděla od začátku do konce. Na lektorech byla znát dlouholetá praktická zkušenost v oboru, přednášenou látku vysvětlovali srozumitelně a doplňovali ji příklady z vlastní praxe.
Jiří BajerGreen Technology, CEO
Školení „Lean Six Sigma Green Belt“, jehož jsem se zúčastnil, bylo velmi přínosné a získané znalosti jistě upotřebím ve svém zaměstnání. Lektoři podávali vyučovanou látku vždy srozumitelně, jednoduše a mnohdy i zábavně, což napomáhalo k vytvoření příjemné atmosféry v kolektivu důležité pro vstřebávání všech nových informací. Průběh školení byl doplňován příklady, na nichž jsme si mohli vyzkoušet prakticky získané znalosti. Přístup lektorů byl po celou dobu školení na velmi profesionální úrovni. Organizačně bylo rovněž vše zvládnuto na jedničku. Tento kurz mohu případným budoucím zájemcům vřele doporučit!
Lukáš SkopečekWikov, Procesní inženýr

Celkové hodnocení školení

9.4 94 %

Hodnotilo 150 účastníků

 • 17. – 19. 06. 2020
 • 01. – 03. 07. 2020

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 6
  • 17. – 19. 06. 2020
  • 01. – 03. 07. 2020
  Rezervovat
 • Praha, Počet dnů: 6
  • 02. – 04. 09. 2020
  • 16. – 18. 09. 2020
  Rezervovat
 • Praha, Počet dnů: 6
  • 07. – 09. 10. 2020
  • 19. – 21. 10. 2020
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Green Belt Online

Certifikované školení Lean Six Sigma Green Belt v online formátu. Dva zkušení Master Black Belti poskytují „živý“ výklad, vedou virtuální workshopy, řídí simulace a poskytují podporu v průběhu celého kurzu i po jeho skončení.

Více informací

Vybrané reference

Reference na školení

Kurz Lean Six Sigma Green Belt mohu všem zájemcům nejen z oblasti procesního managementu, kvality a zlepšování určitě doporučit. Školení bylo strukturováno jednoduše a zároveň je prakticky stejně využitelné pro potenciální účastníky jak z oblasti výroby, tak i služeb. Jednalo se o typ školení, po kterém mohu upřímně říct, že bych se vůbec neobával využít prezentované techniky i celou metodiku hned po jeho absolvování rovnou ve své praxi. Vše bylo vysvětleno přehledně a informace logicky navazovaly, takže nebylo těžké pochopit hlavní podstatu přístupu LSS. Velké díky patří především perfektnímu školiteli, Liboru Čadkovi, který dokázal živý výklad obohatit zajímavými příklady a typy z praxe, a zároveň dokázal motivovat tým ke spolupráci, která mě osobně velmi obohatila. Určitě budu uvažovat i o dalších kurzech pořádaných ICG.
Michal PeteraWincor Nixdorf, Quality & Process Manager

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

MINITAB 19 Logo Minitab

Statistický software Minitab 19 poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

Více informací