Green Belt

Školení Green Belt (6 dnů) naučí účastníky pokročilým technikám řešení procesních problémů s cílem zajistit finanční úspory a zvýšit kvalitu směrem k zákazníkovi.

Nejoceňovanější školení roku 2016. Certifikované školení poskytuje ucelenou znalost metodiky Lean a Six Sigma pro zlepšování procesů. Návratnost investice již s prvním projektem, tedy po 3-6 měsících.

Školení Green Belt poskytuje ucelenou znalost metodiky Lean a Six Sigma pro zlepšování procesů. Posluchači jsou po absolvování školení schopni vyhledat příležitosti pro zlepšení a následně vést středně velké procesní projekty.

Školení představí budoucímu Green Beltovi všechny fáze cyklu DMAIC (strukturovaný postup řízení projektů) se zaměřením na praktické procvičení klíčových nástrojů v každé z těchto fází. Simulační hra, případové studie, analýzy a praktická cvičení zaručují pochopení jednotlivých nástrojů i jejich následné využití.

Školení je zakončeno přípravou k certifikaci a udělením diplomu Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt, který patří k mezinárodně uznávaným certifikacím.

Naučíte se

 • Řídit středně velký procesní projekt Lean Six Sigma
 • Definovat rozsah projektu a mapovat procesy
 • Měřit výkonnost procesu
 • Analyzovat proces pomocí datové, grafické a procesní analýzy
 • Realizovat analýzy pomocí statistických softwarů
 • Hledat řešení a vyhodnotit nejlepší variantu
 • Nastavit měření procesů

Proč školení od nás?

 • Metodika založená na praktických příkladech od 30 konzultantů z celé Evropy
 • Zkušení školitelé, realizovali přes 60 LSS školení za posledních 12 měsíců
 • Propojení přístupů LEAN, Six Sigma a řízení změn (Change managementu)
 • Garance kvality na všechna naše školení
 • Mezinárodní Lean Six Sigma certifikace součástí školení
 • Profesionální celobarevné školící materiály s případovými studiemi
 • Přes 100 pozitivních hodnotících referencí

Cena: 29 000 Kč + DPH / osobu

V ceně: 6 dnů školení (rozděleno na 2 moduly po 3 dnech), školicí materiály, případové studie, projektové šablony, podpora na projektu, certifikační test, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Certifikace

Po absolvování školení Lean Six Sigma Green Belt a úspěšném složení závěrečného testu (alespoň 80%, test se skládá ze 40 otázek) dostanete od nás osvědčení o úspěšném absolvování kurzu Green Belt.

Absolvent může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Green Belt, pro kterou je nutné realizovat 1 projekt metodikou Lean Six Sigma. Podstatou je praktické vyzkoušení vybraných nástrojů a zlepšení konkrétního procesu. V rámci kurzu účastník obdrží profesionální projektové šablony, které výrazně zjednodušují práci na projektu. Pro získání certifikace je nutné projekt obhájit před komisí v sídle společnosti ICG-Capability. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu. Náročnost kurzu je v souladu s celosvětově uznávanými požadavky asociace ASQ.

Reference na školení

Během mé 15-ti leté pracovní kariéry u národních i mezinárodních společností, jsem absolvoval několik desítek různých školení (technicky i management zaměřených). Školení Lean Six Sigma Green Belt od společnosti ICG-Capability bych zařadil mezi ta nejlepší, co jsem kdy absolvoval. Školení mělo spád, bylo velmi dobře připraveno, jak po stránce obsahu, tak i po stránce praktických cvičení, která nás prováděla od začátku do konce. Na lektorech byla znát dlouholetá praktická zkušenost v oboru, přednášenou látku vysvětlovali srozumitelně a doplňovali ji příklady z vlastní praxe.
Jiří BajerGreen Technology, CEO
Školení „Lean Six Sigma Green Belt“, jehož jsem se zúčastnil, bylo velmi přínosné a získané znalosti jistě upotřebím ve svém zaměstnání. Lektoři podávali vyučovanou látku vždy srozumitelně, jednoduše a mnohdy i zábavně, což napomáhalo k vytvoření příjemné atmosféry v kolektivu důležité pro vstřebávání všech nových informací. Průběh školení byl doplňován příklady, na nichž jsme si mohli vyzkoušet prakticky získané znalosti. Přístup lektorů byl po celou dobu školení na velmi profesionální úrovni. Organizačně bylo rovněž vše zvládnuto na jedničku. Tento kurz mohu případným budoucím zájemcům vřele doporučit!
Lukáš SkopečekWikov, Procesní inženýr
ICG-Capability sme si vybrali po starostlivom zvážení našich požiadaviek a ponúk niekoľkých firiem z celého bývalého Česko-Slovenska. Môžem povedať, že absolútne neľutujeme naše rozhodnutie. Školenie bolo veľkým prínosom a celý čas sa nieslo vo veľmi príjemnom rodinnom duchu. Obsah školenia maximálne splnil naše požiadavky, školitelia sú očividne znalý problematiky a vedia veľmi rýchlo reagovať na otázky v maximálnej miere. ICG-Capability odporúčam v plnom rozsahu, LINAK Slovakia nadviazal s ICG-Capability spoluprácu na ďalších projektoch.
Peter DorošLinak Slovakia, Manažer kvality
Po skvělé zkušenosti se školením Řízení změn jsem se rozhodla u společnosti ICG-Capability absolvovat i školení Lean Six Sigma – Green Belt. Opakoval se stejný zážitek. Perfektní přístup, srozumitelné materiály, skvěle teoreticky a především nesmírně prakticky připravený lektor. Všechny techniky prožité na místě, připravená simulační hra. Informace o procesech na jednom místě. Doporučuji všem, kdo se procesnímu řízení chtějí věnovat poctivě a prakticky.
Kateřina DlouháČSOB, Manažer
Co se týká samotného školení, hodnotím ho velmi pozitivně – rozumný časový rozsah a vhodně zvolený poměr mezi teorií a praktickými cvičeními. Na lektorovi bylo vidět, že má roky praxe, zkušeností a uměl je odevzdat poutavou formou. Ve zkratce–nic neměňte, tak jak to je, je to super.
Ivan BzdůšekING GSO BA, Team leader Global Screening & Alerts Handling

Celkové hodnocení školení

9.4 94 %

Hodnotilo 150 účastníků

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 6
  • 04. – 06. 09. 2017 (obsazeno)
  • 20. – 22. 09. 2017 (obsazeno)
  Rezervovat
 • Bratislava, Počet dnů: 6
  Rezervovat
 • Praha, Počet dnů: 6
  • 11. – 13. 10. 2017
  • 30.10. – 01. 11. 2017
  Rezervovat

Kontaktní osoba

MINITAB 17 Logo Minitab

Statistický software Minitab 17 poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

Více informací

Závazná přihláška

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Tractormotive

TractorMotive je robustní, precizně technicky propracovaná pomůcka pro komplexní simulaci výrobních procesů.

Více informací