Digitální nástroje v Lean Six Sigma – ONLINE

Na základě Vašich dotazů a našich čerstvých zkušeností jsme pro Vás připravili webinář (krátké online školení) s cílem ukázat Vám jak můžete pracovat se skupinou kolegů, mapovat proces, hledat příležitosti a to vše zcela virtuálně.

Na základě Vašich dotazů a našich čerstvých zkušeností jsme pro Vás připravili webinář (krátké online školení), který má 2 základní cíle:

  1. Představit tipy a doporučení pro používání aktuálních nástrojů k virtuální/online kolaboraci a komunikaci v týmu
  2. Ukázat techniky a metody procesního zlepšování, právě za použití těchto nástrojů, tedy v online světě

Milan Gazdík a Libor Čadek, zkušení Master Black Belti, kteří Vás tímto programem provedou říkají: „Během 3 hodin Vám ukážeme techniky procesního zlepšování „na dálku“ a nasdílíme množství tipů, triků a postupů s online nástroji, které v současnosti intenzivně využíváme. Věříme, že tímto webinářem také dokážeme, že online školení a workshopy jsou plnohodnotnou náhradou za osobní setkání a spolupráci.“

„VIRTUALEAN“ – Procesní zlepšování a práce v týmu virtuálně a na dálku?

Tento webinář má ambici představit Vám nástroje a techniky procesního zlepšování z metodiky Lean, Six Sigma a Change Managementu. Zejména se zaměříme na 3 disciplíny:

  1. Hledání příležitostí, problematických oblastí a jejich prioritizace
  2. Mapování procesů pomocí digitálních nástrojů a šablon, hledání příčin neefektivnosti virtuálně v týmu
  3. Komunikace a efektivní workshopy moderní formou

Vše ukážeme na moderních platformách, které používáme při naší práci na online workshopech i na našich online školeních. Myslíme si, že budete překvapeni, že online školení není jen o snímání lektora kamerou, který píše v učebně na flipchart (to opravdu ne). Moderní kolaborační nástroje ZOOM PRO, Miro, Menti, Orchidea Vám velmi přesně nasimulují prostředí workshopu nebo virtuální učebny.

Po tomto webináři si uděláte představu, že to skutečně jde a možná (skoro určitě ☺) budete používat tyto nástroje i v době „po koronavirové.“ Cílem této ukázky bude zapojit Vás, tedy na reálných příkladech budeme řešit, analyzovat, hledat řešení. Tedy bude se jednat o jeden velký digitální workshop.

Pokud Vás koncept zajímá a chcete se dozvědět více a hlavně vyzkoušet všechny nástroje do hloubky, podívejte se i na naše online kurzy Lean Six Sigma a Change Managementu.

Ukázky z probíraných nástrojů


Cena: 600 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 726 Kč

Kapacita je omezena na 16 osob.

V ceně: 2,5 hodinový online skupinový workshop, přístup do aplikací po dobu školení (není potřeba nákup licencí).

Pro účast na kurzu budete potřebovat připojení na internet a možnost instalovat si nebo použít on-line aplikaci programu Zoom (není potřeba registrace, zde si můžete vyzkoušet, zda Vám Zoom funguje).

Kontaktní osoba

Green Belt Online

Certifikované školení Lean Six Sigma Green Belt v online formátu. Dva zkušení Master Black Belti poskytují „živý“ výklad, vedou virtuální workshopy, řídí simulace a poskytují podporu v průběhu celého kurzu i po jeho skončení.

Více informací

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.