Green Belt – ONLINE

Online školení Lean Six Sigma Green Belt s certifikací naučí účastníky pokročilým technikám řešení procesních problémů s cílem zajistit finanční úspory a zvýšit kvalitu směrem k zákazníkovi.

Představujeme Vám nový formát našeho nejpopulárnějšího školení – Lean Six Sigma Green Belt Online.

I my v ICG vnímáme potřebu přeměnit některé funkční koncepty a přizpůsobit je současným potřebám. Začali jsme naším nejžádanějším školením – LSS Green Belt, které jsme transformovali do plnohodnotného online kurzu. Od samotného začátku jsme si vědomi odlišností, které online školení přináší, a proto jsme kompletně přepracovali naše tréninkové postupy. Máme pro Vás připraven intenzivní online trénink, jehož součástí je i online koučink Vašeho projektu zkušeným konzultantem ICG.

Celý kurz je veden online formou za pomoci profesionálních digitálních platforem. Školitelé (zkušení Master Black Belti) poskytují „živý“ výklad, vedou virtuální workshopy, řídí simulace a poskytují podporu v průběhu celého kurzu i po jeho skončení.

Školení Green Belt poskytuje ucelenou znalost metodiky Lean a Six Sigma pro zlepšování procesů. Posluchači jsou po absolvování školení schopni vyhledat příležitosti pro zlepšení a následně vést středně velké procesní projekty.

Školení představí budoucímu Green Beltovi všechny fáze cyklu DMAIC (strukturovaný postup řízení projektů) se zaměřením na praktické procvičení klíčových nástrojů v každé z těchto fází. Simulační hra, případové studie, analýzy a praktická cvičení zaručují pochopení jednotlivých nástrojů i jejich následné využití.

Školení je zakončeno přípravou k certifikaci, po splnění podmínek certifikace je absolventovi udělen diplom Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt, který patří k mezinárodně uznávaným certifikacím.

Proč online školení může být právě pro Vás?

 • Menší časová náročnost během dne – školení je rozděleno do 8 modulů.
 • Školení zahrnuje možnost individuální konzultace a virtuálního koučinku.
 • Certifikační test (online) a certifikační proces jsou zahrnuty v ceně kurzu.
 • Zachování základních pilířů: Simulační hra, práce v týmu (virtuální), výklad s elektronickým white-boardem, online zkušební otázky a test i samotná certifikace.
 • Výuka bez cestovních nákladů a celodenní nepřítomnosti v zaměstnání.
 • Využití nových digitálních nástrojů (ZOOM, Menti, Miro a Odoo platforma) umožňuje zvýšení interaktivity programu a  navíc si osvojíte používání nástrojů digitální spolupráce a řešení problémů pro Vaši další práci.
 • Zachována možnost diskuzí s ostatními účastníky z jiných společností v reálném čase pomocí virtuálních mini-workshopů díky digitálním aplikacím.
 • Garance kvality na školení, jak je naším dobrým zvykem.
 • Kompletní školicí materiály přístupné online.

V celkovém součtu každému účastníkovi věnujeme podstatně více času než u klasického kurzu. Součástí jsou i individuální video hovory a možnost chatu po celou dobu kurzu i po něm. 

Podívejte se na srovnání obou typů Green Belt kurzů
Přehledné srovnání online školení a školení v učebně.
Video: Online školení naším pohledem
Konzultanti Milan Gazdík a Libor Čadek v několika krátkých videích reflektují vývoj našich online školení, diskutují pozitiva a výzvy virtuálního prostředí a ukazují nástroje, která při kurzech využívají.


Cena: 25 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 30 250 Kč

V ceně: 8 modulů školení (zahrnuje virtuální školení, rekapitulaci, úkoly a cvičení, individuální koučink a výklad s každým účastníkem, práce ve skupině a závěrečný certifikační test), školicí materiály, případové studie, projektové šablony, podpora na projektu, certifikační proces a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

Pro účast na kurzu budete potřebovat připojení na internet a možnost instalovat si nebo použít on-line aplikaci programu Zoom (není potřeba registrace, zde si můžete vyzkoušet, zda Vám Zoom funguje).

Pro účast není vyžadováno absolvování školení Yellow Belt.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Pokud máte zájem o standardní formát Green Belt školení, klikněte zde.

Certifikace

Po absolvování školení Lean Six Sigma Green Belt a úspěšném složení závěrečného testu (alespoň 80%, test se skládá ze 40 otázek) dostanete od nás osvědčení o úspěšném absolvování kurzu Green Belt.

Absolvent může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Green Belt, pro kterou je nutné realizovat 1 projekt metodikou Lean Six Sigma. Podstatou je praktické vyzkoušení vybraných nástrojů a zlepšení konkrétního procesu. V rámci kurzu účastník obdrží profesionální projektové šablony, které výrazně zjednodušují práci na projektu. Pro získání certifikace je nutné projekt obhájit před komisí (rovněž možné online). Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Reference na školení

Vzhledem k absolvování Green Belt kurzu v online podobě jsem získal zkušenosti s velice užitečnými a silnými online platformami, které ve své praxi zužitkuje každý, kdo pracuje v mezinárodním prostředí. Samotný kurz byl velice dobře strukturovaný, se srozumitelným výkladem a dostatkem prostoru pro diskuzi. Školitelé svým přístupem vytvořili přátelskou atmosféru, díky čemuž nikdo neměl ostych s jakýmkoliv dotazem. Velkým benefitem pro absolventy je následný koučink pro obhajobu certifikace, či pro podporu při projektech.
Jan PečenkaSoufflet Agro, Junior Supply chain manager
Když to vezmu od prvního dne, tak hned po něm jsem společně s kolegyní Zdeňkou dospěl k názoru, že školení Green Belt je na úplně jiné úrovni, než se standardně setkáváme. Celý kurz jsem měl prostě zájem se dozvídat další informace a hlavně nad tím přemýšlet a dávat si do souvislostí. To podle mě dokáže málokdo z lektorů u školených probudit. Další skvělá věc, co se Vám povedla, tak realizace online kurzu, který jsem ani nečekal, že půjde udělat a už vůbec ne na takové top úrovni. Za mě 1*. Osobně mě velice zaujala technologie zoom, která podle mě na 99% nasimulovala dostatečně osobní setkání.
Jiří Svoboda, E.ON
Profesionalita školení a přístup školitelů byl naprosto dechberoucí. Materiály byly skvěle připraveny a jsem rád, že jsem školení absolvoval právě tady. Online verze školení Green Belt mi přijde úplně skvělá.
Michal ZelenkaMetrostav a.s., Útvar integrovaného systému řízení
S ICG som absolvovala online školenie Lean Six Sigma Green Belt a musím priznať, že som bola veľmi milo prekvapená. Školitelia mali veľmi dobre pripravené všetky učebné materiály, simulačné hry a všetky podporné aplikácie, ktoré sme využívali. Obsah bol takisto dobre a zrozumiteľne odprezentovaný. Určite odporúčam.
Kristína BacharováVertiv Slovakia, Lean Manufacturing Engineer
Online verze školení Green Belt je určitě velice zajímavá alternativa a byť jsem zprvu na tuto možnost nerad přistupoval, nakonec se ukázalo, že mé obavy byly zbytečné. Kurz jste zvládli velice profesionálně, použitá aplikace se zdá být ideální nástroj pro podobné účely a nepřipadá mi, že bych byl oproti face to face podání o něco příliš ochuzen.
Petr PlincelnerSumisho Global Logistics Europe
 • 20. – 23. 09. 2021
 • 04. – 07. 10. 2021
 • každý den 8:30-13:00

Termíny školení

 • Online, Počet dnů: 8
  • 24. 01 – 26. 01. 2022
  • 31. 01. – 02. 02. 2022
  • 10. 02. – 11. 02. 2022
  • každý den 8:30-13:00
  Rezervovat
 • Online, Počet dnů: 8
  • 11. – 13. 04. 2022
  • 20. – 22. 04. 2022
  • 12. – 13. 05. 2022
  • (anglicky)
  • každý den 8:30-13:00
  Rezervovat

Školení v Praze

24. 01. – 26. 01. 2022
31. 01. – 02. 02. 2022

02. 03. – 04. 03. 2022
21. 03.  – 23. 03. 2022

Více informací

Kontaktní osoba

Green Belt v učebně

Standardní 6-ti denní formát certifikovaného školení Lean Six Sigma Green Belt. Kurz probíhá v učebně v Praze (otevřené školení) nebo u klienta (uzavřené firemní školení).

Více informací

Závazná přihláška

  Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

  Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

  Veškeré poskytnuté údaje budou zpracovány a uchovány po nezbytnou dobu spolupráce, max. však dva roky nebo do odvolání souhlasu se zpracováním. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

  Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

  Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

  MINITAB Logo Minitab

  Statistický software Minitab poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

  Více informací