Black Belt

Školení Black Belt je intenzivní vzdělávací program v oblasti procesního a projektového řízení zakončený mezinárodně uznávaným certifikátem.

Nejvyšší certifikační úroveň!
13 denní školení (nadstavba školení Green Belt v rozsahu 6 dnů) zaměřené na oblast procesního řízení a optimalizace. Staňte se Black Belty a získejte mezinárodně uznávaný certifikát!

Školení Black Belt je jedním z nejkomplexnějších vzdělávacích programů v oblasti procesního a projektového řízení. Školení je zpravidla rozloženo do 2 až 3 měsíců, kdy je kombinována výuka a práce na reálných projektech. Tento kurz nabízíme i jako nástavbu školení Green Belt (pro již vyškolené Green Belty) ve zkrácené časové verzi.

Vyškolený „Black Belt“ řídí rozsáhlé procesně-zlepšovací projekty napříč společností, přičemž dosahuje podstatných změn ve firemních procesech s cílem dosáhnout výrazných finančních přínosů (dle průzkumu trhu přinese každý projekt průměrně 3,2 mil. Kč) a zvýšení kvality a spokojenosti zákazníků.

Školení nově obsahuje modul Change managementu (řízení změn), modul facilitace a řízení workshopů, samostatná kapitola je věnována inovacím a designu.

Školení Black Belt již dávno není školením statistiky. Jedná se o komplexní přístup k řešení procesních problémů. Při analýze procesů Vás nebudeme učit složité vzorce, ale naučíme Vás používat nejmodernější analytické nástroje v programu Minitab 18.

Naučíte se

 • Zavést procesní řízení do firmy.
 • Provést procesní audit.
 • Řídit velké projekty zaměřené na procesní zlepšování.
 • Řídit pracovní tým (formou workshopů).
 • Analyzovat sebraná data (detailní analytické nástroje).
 • Navrhnout nejlepší řešení, provést pilot a implementovat jej.
 • Vyčíslit finanční přínos projektu.


Cena: 73 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 88 330 Kč

školení Green Belt (6 dnů) + Black Belt nástavba (13 dnů), vhodné  pro uchazeče bez předchozích zkušeností v Lean Six Sigma

nebo

Cena: 49 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 59 290 Kč

(13 dnů školení – zkrácená verze pro ty, kteří již absolvovali školení Green Belt)

V ceně kurzu: školicí materiály, případové studie, šablony k doručení projektů, 8 ukázkových projektů, literatura, občerstvení a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Certifikace

Po absolvování školení Lean Six Sigma Black Belt a úspěšném složení závěrečného testu (alespoň 80%, test se skládá ze 40 otázek) dostanete od nás osvědčení o úspěšném absolvování kurzu Black Belt.

Absolvent může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Black Belt, pro kterou je nutné realizovat 1 projekt metodikou Lean Six Sigma. Podstatou je praktické vyzkoušení vybraných nástrojů a zlepšení konkrétního procesu. V rámci kurzu účastník obdrží profesionální projektové šablony, které výrazně zjednodušují práci na projektu. Pro získání certifikace je nutné projekt obhájit před komisí v sídle společnosti ICG-Capability. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu. Náročnost kurzu je v souladu s celosvětově uznávanými požadavky asociace ASQ.

 

 

Reference na školení

Srozumitelný výklad doplněný perfektně zpracovanými materiály. Školitelé jsou profesionálové, kteří ví o čem mluví a celé metodice dobře rozumí. Tempo výkladu se uzpůsobuje účastníkům, dotazy jsou zodpovězeny ihned a opakované vysvětlení není problém.
Tomáš ErlertBrano, Technolog
Školení bylo velmi dobře organizováno a mělo velkou přidanou hodnotu pro mé profesionální potřeby. Teorie a interaktivní workshopy byly dostatečně vyvážené tak, aby vedly k jasnému vysvětlení pravidel DMAIC, nástrojů a principů. Základní pojmy byly velmi dobře vysvětleny a také procvičeny.
Petr MusilCooper-Standard Automotive, Continuous Improvement Manager
Děkuji velmi za profesionální školení Lean Six Sigma. Školení bylo na vysoké úrovni a mohu ho doporučit všem, kteří se zajímají o Lean a Six Sigmu. Jelikož budeme tyto metodologie používat, jsem velice rád, že má Vaše společnost zájem s nám dále pomáhat. Naše firma Sejong Czech s Vámi bude dále ráda spolupracovat jak při konzultaci projektů, tak i při dalším školení našich zaměstnanců.
Michal TyrlíkSejong, Quality specialist
S ICG-Capability jsem absolvovala dvě dlouhodobá školení a mohu říci, že se jedná o pětihvězdičkové školení; top kvality. Školení je vedeno poutavou formou profesionálními a zkušenými lektory, kteří se vždy zajímají o porozumění probíraného tématu, teorii vysvětlují na praktických příkladech a v neposlední řadě vycházejí vstříc individuálním potřebám studentů. Vřele doporučuji!
Vladimíra DrechslerováČSOB, Operation Excellence
Školenie bolo interaktívne s množstvom príkladov z praxe a tiež cvičeniami, kde sme si mohli danú tematiku odskúšať. Okrem štatistických metód a tiež LEAN prístupu ma zaujali techniky Soft skills, ktoré sú veľmi dôležité pri BB projektoch a ich úspešnom zvládnutí.
Jan ZigoMagna Slovteca, Black Belt Magna Mirrors

Celkové hodnocení školení

9.1 91 %

Hodnotilo 55 účastníků

 • 13. – 17. 05. 2019
 • 03. – 06. 06. 2019
 • 24. – 27. 06. 2019

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 13
  • 13. – 17. 05. 2019
  • 03. – 06. 06. 2019
  • 24. – 27. 06. 2019
  Rezervovat
 • Praha, Počet dnů: 13
  • 04. – 08. 11. 2019
  • 25. – 28. 11. 2019
  • 16. – 19. 12. 2019
  Rezervovat

Kontaktní osoba

MINITAB 18 Logo Minitab

Statistický software Minitab 18 poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

Více informací

Závazná přihláška

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

MINITAB 18 Logo Minitab

Statistický software Minitab 18 poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

Více informací