Black Belt

Školení Black Belt je intenzivní vzdělávací program v oblasti procesního a projektového řízení zakončený mezinárodně uznávaným certifikátem.

Nejvyšší certifikační úroveň!
13 denní školení (nadstavba školení Green Belt v rozsahu 6 dnů) zaměřené na oblast procesního řízení a optimalizace. Staňte se Black Belty a získejte mezinárodně uznávaný certifikát!

Školení Black Belt je jedním z nejkomplexnějších vzdělávacích programů v oblasti procesního a projektového řízení. Školení je zpravidla rozloženo do 2 až 3 měsíců, kdy je kombinována výuka a práce na reálných projektech. Tento kurz nabízíme i jako nástavbu školení Green Belt (pro již vyškolené Green Belty) ve zkrácené časové verzi.

Vyškolený „Black Belt“ řídí rozsáhlé procesně-zlepšovací projekty napříč společností, přičemž dosahuje podstatných změn ve firemních procesech s cílem dosáhnout výrazných finančních přínosů (dle průzkumu trhu přinese každý projekt průměrně 3,2 mil. Kč) a zvýšení kvality a spokojenosti zákazníků.

Školení nově obsahuje modul Change managementu (řízení změn), modul facilitace a řízení workshopů, samostatná kapitola je věnována inovacím a designu.

Školení Black Belt již dávno není školením statistiky. Jedná se o komplexní přístup k řešení procesních problémů. Při analýze procesů Vás nebudeme učit složité vzorce, ale naučíme Vás používat nejmodernější analytické nástroje v programu Minitab.

Naučíte se

 • Zavést procesní řízení do firmy.
 • Provést procesní audit.
 • Řídit velké projekty zaměřené na procesní zlepšování.
 • Řídit pracovní tým (formou workshopů).
 • Analyzovat sebraná data (detailní analytické nástroje).
 • Navrhnout nejlepší řešení, provést pilot a implementovat jej.
 • Vyčíslit finanční přínos projektu.

Proč si vybrat školení Lean Six Sigma právě od nás? Máme hned 12 důvodů!


Cena: 73 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 88 330 Kč

školení Green Belt (6 dnů) + Black Belt nástavba (13 dnů), vhodné  pro uchazeče bez předchozích zkušeností v Lean Six Sigma

nebo

Cena: 49 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 59 290 Kč

(13 dnů školení – zkrácená verze pro ty, kteří již absolvovali školení Green Belt)

V ceně kurzu: školicí materiály, případové studie, šablony k doručení projektů, 8 ukázkových projektů, literatura, závěrečný test, certifikační proces, občerstvení a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Certifikace

Po absolvování školení Lean Six Sigma Black Belt a úspěšném složení závěrečného testu (alespoň 80%, test se skládá ze 40 otázek) dostanete od nás osvědčení o úspěšném absolvování kurzu Black Belt.

Absolvent může pokračovat v certifikaci „Certified Lean Six Sigma Black Belt, pro kterou je nutné realizovat 1 projekt metodikou Lean Six Sigma. Podstatou je praktické vyzkoušení vybraných nástrojů a zlepšení konkrétního procesu. V rámci kurzu účastník obdrží profesionální projektové šablony, které výrazně zjednodušují práci na projektu. Pro získání certifikace je nutné projekt obhájit před komisí v sídle společnosti ICG-Capability. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu. Náročnost kurzu je v souladu s celosvětově uznávanými požadavky společností IASSC a ASQ.

Podívejte se na fotografie z úspěšných Lean Six Sigma certifikací:

Certifikace Lean Six Sigma, červen 2019 Certifikace Lean Six Sigma, duben 2019 Certifikace Lean Six Sigma, leden 2019 Certifikace Lean Six Sigma, leden 2019

Reference na školení

Srozumitelný výklad doplněný perfektně zpracovanými materiály. Školitelé jsou profesionálové, kteří ví o čem mluví a celé metodice dobře rozumí. Tempo výkladu se uzpůsobuje účastníkům, dotazy jsou zodpovězeny ihned a opakované vysvětlení není problém.
Tomáš ErlertBrano, Technolog
Školení bylo velmi dobře organizováno a mělo velkou přidanou hodnotu pro mé profesionální potřeby. Teorie a interaktivní workshopy byly dostatečně vyvážené tak, aby vedly k jasnému vysvětlení pravidel DMAIC, nástrojů a principů. Základní pojmy byly velmi dobře vysvětleny a také procvičeny.
Petr MusilCooper-Standard Automotive, Continuous Improvement Manager
Děkuji velmi za profesionální školení Lean Six Sigma. Školení bylo na vysoké úrovni a mohu ho doporučit všem, kteří se zajímají o Lean a Six Sigmu. Jelikož budeme tyto metodologie používat, jsem velice rád, že má Vaše společnost zájem s nám dále pomáhat. Naše firma Sejong Czech s Vámi bude dále ráda spolupracovat jak při konzultaci projektů, tak i při dalším školení našich zaměstnanců.
Michal TyrlíkSejong, Quality specialist
S ICG-Capability jsem absolvovala dvě dlouhodobá školení a mohu říci, že se jedná o pětihvězdičkové školení; top kvality. Školení je vedeno poutavou formou profesionálními a zkušenými lektory, kteří se vždy zajímají o porozumění probíraného tématu, teorii vysvětlují na praktických příkladech a v neposlední řadě vycházejí vstříc individuálním potřebám studentů. Vřele doporučuji!
Vladimíra DrechslerováČSOB, Operation Excellence
Školenie bolo interaktívne s množstvom príkladov z praxe a tiež cvičeniami, kde sme si mohli danú tematiku odskúšať. Okrem štatistických metód a tiež LEAN prístupu ma zaujali techniky Soft skills, ktoré sú veľmi dôležité pri BB projektoch a ich úspešnom zvládnutí.
Jan ZigoMagna Slovteca, Black Belt Magna Mirrors

Celkové hodnocení školení

9.1 91 %

Hodnotilo 55 účastníků

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 13
  • 04. – 08. 11. 2019
  • 25. – 28. 11. 2019
  • 16. – 19. 12. 2019
  Rezervovat
 • Praha, Počet dnů: 13
  • 18. – 22. 05. 2020
  • 08. – 11. 06. 2020
  • 29. 06. – 02. 07. 2020
  Rezervovat

Kontaktní osoba

MINITAB 19 Logo Minitab

Statistický software Minitab 19 poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

Více informací

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

MINITAB 19 Logo Minitab

Statistický software Minitab 19 poskytuje statistické nástroje k analýze dat a pro následné rozhodování.

Více informací