Řízení změn (Change Management)

Úspěch vašich aktivit je pouze tak velký jak úspěšně je zvládnutá související změna. Ve skutečnosti mnoho projektů a změn nedosáhne požadovaných výsledků nikoliv kvůli nedostatku zdrojů, metodiky, technologií či systémům, ale proto, že projektový lídr neřídil dobře změnu a uživatelé ji nepřijali.

Jakékoliv sebelepší technické řešení bez adekvátního řízení „lidského postoje“ nemůže uspět.

Úspěch vašich aktivit je pouze tak velký, jak úspěšně je zvládnutá související změna. Ve skutečnosti mnoho projektů a změn nedosáhne požadovaných výsledků nikoliv kvůli nedostatku zdrojů, metodiky, technologií či systémů, ale proto, že projektový lídr neřídil dobře změnu a uživatelé ji nepřijali.

Naše školení připraví účastníky na to, jak systematicky řídit změny jako součást každého projektu. Na školení si účastníci vyzkouší připravit plán řízení změn na reálném příkladu. Maximálně praktické školení.

Typické situace kdy potřebujete řídit změnu

 • Firma připravuje sadu organizačních změn
 • Projektový manažer chce změnit proces a tím přerozdělit práci mezi oddělení.
 • Implementujeme nový systém, resp. postupy práce.
 • Stěhování poboček znamená spoustu změn pro zaměstnance.

Naučíte se

 • Iniciovat a implementovat změny v organizaci tak, aby při jejich zavádění byla zajištěna maximální míra podpory.
 • Poznávat typické reakce na změnu, jak se na ně připravit, případně jak čelit rezistenci.
 • Umět aplikovat nástroje, zajišťující úspěšný průběh.
 • Připravit komunikační plán pro zaměstnance i management.
 • Řídit strategickou úroveň Change Managementu v organizaci
 • Kombinovat projektové techniky s řízením změn.
 • Řídit tým a facilitovat workshopy

Cena:  8 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení kurzu účastník získá potvrzení o jeho úspěšném absolvování.

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, případové studie a články, šablony, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Školení řízení změn - velice přínosný, prakticky orientovaný kurz, na kterém účastníci pochopí důležitost komunikace změny a získají dobrý přehled o technikách a nástrojích, které k tomu lze využít. Díky praktickým cvičením lze z kurzu odcházet s kompletní kuchařkou na řízení změn v praxi. Lektor (p. Gazdík) látku podává srozumitelným způsobem a doplňuje mnoha situacemi z reálného života, z kterých je vidět, že má opravdu bohaté zkušenosti s řízením změn v praxi. Kurz mohu jednoznačně doporučit.
Tomáš DomasLINET spol. s r.o., Projektový manažer IT
Školení „Change managementu“, které jsem u Vás absolvovala, byla velmi příjemné a přínosné. Nebyly to rozhodně prosezené dny, po každé části teorie jsme si ve skupinách otestovali i praxi. Díky různorodosti účastníků, jsme mohli sdílet nejen zadané téma, ale i naše zkušenosti. Školení probíhalo ve velmi hezkém prostředí, takže ho všem vřele doporučuji. Já sama mám již rezervované další.
Zuzana BáčováProvident Financial
Absolvovala jsem dvoudenní školení Change Managementu a hodnotím jej jako nejzajímavější školení, které jsem kdy absolvovala 95% stojí a padá s lektorem, který svými lektorskými dovednostmi a zkušenostmi dokázal využít každou minutu k praktickému, záživnému a nesmírně užitečnému tréninku. Školení bylo skvěle připravené, mělo spád a v naprostém údivu jsem prohlížela prezentaci zpracovanou z fotografií našich výstupů a cvičení. Společnost ICG-Capability vřele doporučuji všem, kdo potřebují povzbudit a posunout svůj tým k dalším úkolům.
Kateřina DlouháČSOB
Skolenie Change Managementu bolo strašne zaujímavé, obsah, kvalita a prezentácia boli “high level”. Zároveň strašne dôležité bolo to že boli prezentovane situácie z rôznych firiem, čo je strašne dôležité pretože človek rýchlejší pochopí rozdiel na základe nejakých reálnych príkladov, než na základe nejakej teórii. Bolo jasne vidieť že mate veľa skúseností a to dáva tu váhu toho skolenia, pretože účastníci musia cítiť že ich školí niekto ktorý tie skúsenosti ma z praxe. Pokiaľ by som mohol odporučiť niekomu skolenie na Change Mangement určite by som odporučil vašu firmu.
Anton MorongAccenture
Po intenzivně, efektivně a pohodově strávených dvou dnech dostanete opravdovou chuť něco změnit. Teď už totiž víte jak na to a také víte, že za dobře provedenou změnou je spousta práce a že úspěch nepřichází náhodou.
Leoš KavanFoxconn

Celkové hodnocení školení

9 90 %

Hodnotilo 31 účastníků

Termíny školení

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.