Rozvoj prezentačních dovedností

Jednodenní intenzivní kurz zaměřený na efektivní zvládnutí přípravy i realizace prezentování, prováděný workshopovou formou a doprovázený nesčetným množstvím praktických rad.

Věříme, že stačí jediné správně připravené školení pro to, abyste si odnesli všechny potřebné prezentační dovednosti.

Při přípravě tohoto kurzu jsme extrahovali to nejdůležitější z mnoha různých školení prezentačních dovedností, přidali poznatky z neurovědy (abychom získali odpovědi na otázky „Proč?“) a vše předali do rukou zkušeného lektora s desetiletou praxí v prezentování. Vytvořili jsme tak skutečný kompilát “best of” praktik v oblasti školení prezentačních dovedností.

Co si ze školení odnesete

  • Naučíte se zvládnout stresové situace spojené s tvorbou prezentací a přednesem
  • Změníte své přemýšlení nad prezentacemi, jejich formou a realizací
  • Osvojíte si ty nejlepší a v praxi ověřené tipy pro přípravu prezentací
  • Získáte cenný, osobní a během celého školení předávaný feedback
  • Odnesete si kvalitně zpracovaný handout s hlavními informacemi
  • Dostanete možnost využít 0,5h Skype call pro konzultaci své prezentace

 Jak bude celý den probíhat

K metodice školení přistupujeme s ohledem na maximální efektivitu během učícího procesu. Čeká vás kombinace výkladu a společné i individuální práce. Během celého dne otevřeme čtyři oblasti prezentování tak, aby se každý dozvěděl klíčové praktiky při prezentování, vyzkoušel si je používat a zhodnotil výsledek. Velký důraz je kladen na předání osobního feedbacku zkušeným školitelem po absolvování každého úkolu.

 Pro koho je školení určeno

  • Projektoví manažeři
  • Nižší a střední management
  • Noví zaměstnanci

Cena: 4 500 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 5 445 Kč

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 1 den školení, školicí materiály, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Doporučuji každému, kdo vytváří prezentace – jak v rámci školení či reportingu. Mnoho rad a technik, jak prezentaci zefektivnit.
Antonín PurchartStarcam s.r.o., Lean inženýr
  • 07. 10. 2020

Termíny školení

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.