Projektové řízení – nástroje a techniky

Školení prochází všemi základními fázemi každého projektu a učí účastníky klíčové techniky nezbytné pro správné projektové vedení. Poznejte osvědčené nástroje projektového řízení a vyzkoušejte je na praktických příkladech.

Poznejte osvědčené nástroje projektového řízení a vyzkoušejte je na praktických příkladech.

Školení prochází všemi základními fázemi každého projektu a učí účastníky klíčové techniky nezbytné pro správné projektové vedení. Úspěšných projektů lze dosáhnout kombinací strukturovaných, projektových „tvrdých“ nástrojů s nástroji „měkkými“ zaručující přijetí požadované změny, která z projektu vyplývá. V praxi to znamená, že účastníkům školení předkládáme jak nástroje projektového řízení, tak techniky řízení změn „change management„. Vše procvičujeme na reálných příkladech a případových studiích.

Typické situace, ve kterých školení využijete

 • Funkční řízení práce vám již nevyhovuje a firma přechází na projektový způsob řízení.
 • Projektoví manažeři doposud vedli projekty „pocitově“ a nyní potřebují znát profesionální postupy.
 • Projektům se nedaří plnit plánované cíle v čase, nákladech a kvalitě.
 • Organizačně jsou projekty perfektně zvládnuty, ale prostředí nepřijímá změnu, kterou projekty přináší.

Naučíte se

 • Pochopit principy projektového řízení v každodenní praxi.
 • Pochopit role a zodpovědnosti jednotlivých účastníků projektu.
 • Zajistit zdárný průběh projektu a maximalizaci výsledků projektu.
 • Umět aplikovat nástroje řízení a kontroly projektu.
 • Rozvrhnout změnové aktivity do celého průběhu projektu.
 • Umět komunikovat a spolupracovat s týmem.

Struktura školení projektového řízení


Cena: 8 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, případové studie a články, šablony, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Obsah kurzu naprosto splnil mé očekávání. „Projektařinu“ dělám už více než 2 roky na pozici projektového supportu a základy takového řízení mi přesně chyběly. Ač jsem cca 80% informací znala z praxe, o to více oceňuji, že jsem se dozvěděla i zcela nové informace. Věřím, že i pro účastníky, kteří s projekty nemají moc společného, to bylo velice užitečné. Osobně jsem začala používat některé představené metodiky. Přístup lektora též oceňuji. Jsou znát velké zkušenosti z oblasti projektového řízení, což je v rámci školení dle mého názoru k nezaplacení. Vždy skvěle fungují názorné ukázky a praktická cvičení, čehož bylo v rámci kurzu dostatek. Nemám žádná doporučení, co zlepšovat, neb jsem byla nadmíru spokojená a je to jedno z mála školení, ze kterého si skutečně odnáším užitečné věci i do mé praxe.
Renata BlažováVodafone, Project Leader
O projektovém řízení jsem měl jen minimální informace, ba dokonce by se dalo říci „téměř žádné informace“. Tento kurz mně dal základní informace o účelu projektového řízení, jeho průběhu a jakým způsobem ho vést, jaké nástroje používat, atd. nebo se ho účastnit jako člen týmu. S průběhem a obsahem kurzu jsem byl spokojen. Obsah kurzu byl dle mého názoru dostačující. Přístup lektora a jeho vedení kurzu bylo vynikající, plně profesionální. Materiály poskytnuté ke kurzu byly/jsou profesionálně zpracovány a plně pokrývají obsah kurzu.
Martin KusmierczykGE Aviation, Technik podpory provozu
Účast na školení Základy projektového řízení u společnosti ICG-Capability vnímám jako velký přínos jak pro mne osobně, tak pro mou práci. Bylo zábavné, praktické, interaktivní a moderní. Obzvlášť oceňuji praktické zkušenosti lektora a skupinovou práci, na které jsme si mohli vše vyzkoušet.
Jana ZubíčkováČeská pošta, Specialista HR

Celkové hodnocení školení

9.1 91 %

Hodnotilo 49 účastníků

 • 14. – 15. 06. 2018

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 2
  • 14. – 15. 06. 2018
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.