Projektové řízení – nástroje a techniky – v učebně / online

Školení prochází všemi základními fázemi každého projektu a učí účastníky klíčové techniky nezbytné pro správné projektové vedení. Poznejte osvědčené nástroje projektového řízení a vyzkoušejte je na praktických příkladech.

Poznejte osvědčené nástroje projektového řízení a vyzkoušejte je na praktických příkladech.

Školení Projektové řízení předá účastníkům důležité tipy z praxe a upozorní na ty nejčastější chyby. Probrán bude celý projektový cyklus. Naučíte se definovat rozsah projektu a rozvrhnout změnové aktivity do celého průběhu projektu. Dále se naučíte řídit rozpočet a projektová rizika.

To vše bude pro maximální pochopitelnost a zapamatování procvičeno na praktických cvičeních. Po školení, tak bude účastník schopen zajistit zdárný průběh projektu a maximalizaci výsledků projektu. V praxi to znamená, že účastníkům školení předkládáme jak nástroje projektového řízení, tak techniky řízení změn „change management“.

V učebně nebo online?

Školení nyní nabízíme ve dvou formátech. V učebně (v otevřeném kurzu v Praze nebo u klienta) a nově i online – virtuálně, kdy jsme kurz obohatili o představení a praktickou ukázku digitálních nástrojů jako jsou Zoom, Miro, Noteshelf či Mentimeter. Sekundárním efektem našeho programu je také osvojení práce s těmito aplikacemi a jejich zvládnutí v současném „virtuálním“ světě.

Reference od účastníků, kteří naše školení již absolvovali nás utvrzují v tom, že jsme se vydali na správnou cestu a nyní se k nám můžete „připojit“ i Vy.

Typické situace, ve kterých kurz projektového řízení využijete

 • Funkční řízení práce vám již nevyhovuje a firma přechází na projektový způsob řízení.
 • Projektoví manažeři doposud vedli projekty „pocitově“ a nyní potřebují znát profesionální postupy.
 • Projektům se nedaří plnit plánované cíle v čase, nákladech a kvalitě.
 • Organizačně jsou projekty perfektně zvládnuty, ale prostředí nepřijímá změnu, kterou projekty přináší.

Naučíte se

 • Pochopit principy projektového managementu v každodenní praxi.
 • Pochopit role a zodpovědnosti jednotlivých účastníků projektu.
 • Zajistit zdárný průběh projektu a maximalizaci výsledků projektu.
 • Umět aplikovat nástroje řízení a kontroly projektu.
 • Rozvrhnout změnové aktivity do celého průběhu projektu.
 • Umět komunikovat a spolupracovat s týmem.

Struktura školení projektového řízení


Cena: 7 500 Kč + DPH / osobu

(cena platí pro termíny do 9/2020 poté 9 000 Kč)

Cena včetně DPH (21 %): 9 075 Kč

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, šablony, občerstvení po celou dobu kurzu (v případě kurzu v učebně) a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

Pro účast na online variantě tohoto kurzu budete potřebovat připojení na internet a možnost instalovat si nebo použít on-line aplikaci programu Zoom (není potřeba registrace, zde si můžete vyzkoušet, zda Vám Zoom funguje).

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Obsah kurzu naprosto splnil mé očekávání. „Projektařinu“ dělám už více než 2 roky na pozici projektového supportu a základy takového řízení mi přesně chyběly. Ač jsem cca 80% informací znala z praxe, o to více oceňuji, že jsem se dozvěděla i zcela nové informace. Věřím, že i pro účastníky, kteří s projekty nemají moc společného, to bylo velice užitečné. Osobně jsem začala používat některé představené metodiky. Přístup lektora též oceňuji. Jsou znát velké zkušenosti z oblasti projektového řízení, což je v rámci školení dle mého názoru k nezaplacení. Vždy skvěle fungují názorné ukázky a praktická cvičení, čehož bylo v rámci kurzu dostatek. Nemám žádná doporučení, co zlepšovat, neb jsem byla nadmíru spokojená a je to jedno z mála školení, ze kterého si skutečně odnáším užitečné věci i do mé praxe.
Renata BlažováVodafone, Project Leader
O projektovém řízení jsem měl jen minimální informace, ba dokonce by se dalo říci „téměř žádné informace“. Tento kurz mně dal základní informace o účelu projektového řízení, jeho průběhu a jakým způsobem ho vést, jaké nástroje používat, atd. nebo se ho účastnit jako člen týmu. S průběhem a obsahem kurzu jsem byl spokojen. Obsah kurzu byl dle mého názoru dostačující. Přístup lektora a jeho vedení kurzu bylo vynikající, plně profesionální. Materiály poskytnuté ke kurzu byly/jsou profesionálně zpracovány a plně pokrývají obsah kurzu.
Martin KusmierczykGE Aviation, Technik podpory provozu
Účast na školení Základy projektového řízení u společnosti ICG-Capability vnímám jako velký přínos jak pro mne osobně, tak pro mou práci. Bylo zábavné, praktické, interaktivní a moderní. Obzvlášť oceňuji praktické zkušenosti lektora a skupinovou práci, na které jsme si mohli vše vyzkoušet.
Jana ZubíčkováČeská pošta, Specialista HR

Celkové hodnocení školení

9.1 91 %

Hodnotilo 49 účastníků

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 2
  • 24. – 25. 08. 2020
  Rezervovat
 • Praha, Počet dnů: 2
  • 18. – 19. 11. 2020
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.