Myšlení projektového manažera

Řízení projektu je hlavně o vedení projektového týmu, jeho jednotlivých členů, o jejich motivaci dělat “něco” navíc. Školení jsme vyvinuli na základě zkušeností získaných při dlouholeté práci na našich vlastních projektech a ve spolupráci s úspěšnými projektovými manažery.

Řízení projektu je hlavně o vedení projektového týmu, jeho jednotlivých členů, o jejich motivaci dělat “něco” navíc.

Toto školení jsme vyvinuli na základě zkušeností získaných při dlouholeté práci na našich vlastních projektech a ve spolupráci s úspěšnými projektovými manažery. Při jeho tvorbě jsme si kladli otázky: „Co dělá úspěšného projektového manažera tak úspěšným? Jak takový manažer myslí? A jak se chová?“ Náš program podrobně rozebírá jednotlivé aspekty role projektového manažera. Přes praktické příklady ze “života projekťáka” získají účastníci ucelený pohled na roli projektového manažera. Naučí se systematicky přistupovat k řešení různých situací na svém projektu. Sami si na případových situacích ověří, jak si daný přístup osvojili. Doporučíme prověřené postupy a způsoby řešení situací, ve kterých se projekťák bude ve své profesi vyskytovat. Jsme přesvědčeni, že se jedná o kompetence, způsoby myšlení, a tedy i chování úspěšného projektového manažera.

Během školení se naučíte

 • Osvojíte si klíčové zodpovědnosti projektového manažera
 • Pochopíte, co všechno vytváří “osobní značku” projektového manažera
 • Strukturovat vaše myšlenky
 • Efektivně komunikovat a klást otázky
 • Vytvářet motivující a kreativní atmosféru na svém projektu
 • Na příkladech z praxe účastníci poznají, jak si vytvořit svou značku – svůj vlastní styl vedení projektů

Typické situace, ve kterých školení využijete

 • Firma spouští nový projekt a potřebuje projektového manažera, který vedle “tvrdých” technik projektového řízení, ovládá i “měkké” techniky
 • Projektový manažer splnil cíle projektu, ale zpětná vazba od projektového týmu není pozitivní
 • Projektovému manažerovi se nedaří prosadit potřeby projektu pro úspěšné naplnění projektových cílů a dodání projektu

Moduly školení a agenda

 • Definice projektu a jeho omezení
 • Role projektového manažera
 • Rámec projektu
 • Klíčové zodpovědnosti projektového manažera (ovlivňování, motivace, plánování, monitoring a komunikace)

Pro koho je školení určeno

 • Mírně pokročilí projektoví manažeři, procesní manažeři, IT manažeři a IT specialisté, výrobní manažeři

Cena: 8 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 2 dny školení, školící materiály, osvědčení a občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Myšlení projektového manažera – perfektní školení, které bylo nad má očekávání, ještě bych klidně pár dní pokračovala. Školení je věcné a zábavné. Lektorka má příjemné, přátelské vystupování, ví jak zaujmout, což je i jistě díky dlouholetým zkušenostem. Děkuji za dva plně inspirující dny.
Veronika NovákováAŽD Praha s.r.o., Projektový manažer
Školení bylo obsáhlé, velice dobře připravené. Líbila se mi hlavně interakce školitele se všemi účastníky školení. Název školení je výstižný. Osobně jsem byl spokojený jak s obsahem, tak i prezentací.
Ota SojkaAlza
Myšlení projektového manažera je skvělý název, který odpovídá obsahu zaměřenému na soft-skills. Obecně bylo školení perfektně pojaté, vybalancovaný objem teoretických informací i praktických pohledů. A super atmosféra.
Veronika HermanováKBC Group NV Czech Branch
Věcné a výstižné školení. Jako "lajk" jsem si udělala představu o průběhu fungování projektu a celkově o funkci projektového manažera.
Lenka PudilováJ&T Banka
Perfektní struktura školení. Skvělá příprava. Mnoho praktických příkladů. Ze školením odcházím „namotivovaná“ – nebylo to klasické školení, ale spíše dobře organizovaný brainstorming. Vše mělo hlavu a patu.
Pavlína HnašováJ&T Banka

Celkové hodnocení školení

9 90 %

Hodnotilo 45 účastníků

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 2
  • 10. – 11. 12. 2018
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.