Lean Pull Expert (Kanban, Milk Run, JIS)

Kurz Lean Pull Expert (3 dny) naučí účastníky implementovat tah změnou uspořádání pracovišť, jejich pravidelným zásobováním a zavedením supermarketu a Kanbanu. Kurz v reálném prostředí výroby.

Teorie a workshopy v reálném prostředí výroby! Zaměřte se na práci s Ergonomií, Supermarkety, Production Leveling, Milk Run, JIS, JIT a Kanban.
Součástí certifikace: Lean Expert.

Teorii jednotlivých nástrojů bezprostředně aplikujeme v sérii workshopů na reálných procesech hostitelské firmy. Analyzujte s námi výrobní linky z pohledu zásobování, odběru a použití materiálu. Revidujte celkový zásobování firmy – mezi výrobními pracovišti, zásobování ze skladu do výroby a skladové procesy.

Provedeme vás detaily práce se supermarkety. Vypočítáme společně kombinovaný zásobovací proces řízený několika kanbanovými okruhy a aplikujeme tuto znalost do reálného procesu.

Agenda Lean Pull Expert

Naučíte se

 • Navrhovat a analyzovat pracoviště podle zásad systému tahu (micro layout, ergonomie pracoviště a pohybu s materiálem)
 • Navrhovat efektivní hranice pracoviště a navázat je na efektivní průběžné zásobování (Milk Run)
 • Navrhovat uspořádání skladů formou supermarketů včetně výpočtu jejich velikosti (FIFO)
 • Navrhovat a implementovat Sekvenční zásobování a Kanban
 • Výpočty Kanbanového okruhu
 • Používat vyrovnávání výroby a tvorbu výrobních dávek (vyrovnávací box, EPEI, tvorba výrobních dávek)
 • Ucelíte si znalosti o správném fungování tahového systému

Proč naše školení?

 • Školení přímo ve výrobním závodu hostitelské společnosti – praxe přímo v provozu
 • Odborné znalosti, přehlednost a jednoduchá aplikovatelnost trénovaných technik
 • Možnost konzultací s odborníky z jiných společností
 • Ucelená metodika LEAN EXPERTNÍHO tréninku pro řídící pracovníky, techniky a Lean specialisty
 • Garance kvality na školení
 • Kurz je součástí evropského certifikačního programu LEAN EXPERT společností ICG-Capability-Innotiimi

Cena: 12 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 14 520 Kč

V ceně: 3 dny školení v reálném prostředí vybrané výrobní firmy, školící materiály, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Speciální cena

Při zakoupení všech tří školení (9 dní) programu „Lean Expert“ Vám nabízíme celkovou cenu za program 29 000 Kč + DPH / osobu!

Certifikace

Po zvládnutí závěrečného testu (80% správných odpovědí) účastníci obdrží osvědčení Lean Pull Expert.

Po absolvování všech tří nezávislých kurzů školícího programu a úspěšném zvládnutí závěrečných testů je možno získat evropský certifikát Lean Expert vydaný mezinárodním konsorciem: ICG-Capability / ICG / Innotiimi.

Certifikační proces je již v ceně kurzu! ICG-Capability nabízí možnost bezplatných konzultací v průběhu školicího programu s cílem zvládnout úspěšně certifikaci Lean Expert.

Reference na školení

S průběhem školení Lean Pull Expert jsem byla velmi spokojená. Jak teoretická, tak i praktická část, plně uspokojili moje očekávání. Velmi se mi líbila prohlídka výroby, kde jsem načerpala mnoho podnětů pro vylepšení stávajících podmínek na našich pracovištích.
Renáta FloriánováAvire, PSUL Supervisor
Školení Lean Pull Expert považuji za velmi přínosné, bylo dobře rozděleno mezi teoretickou a praktickou část. Velmi oceňuji to, že se školení účastnili i lidé z jiných výrobních prostředí a během diskuse k daným tématům tak byla možnost dozvědět se velmi užitečné připomínky a názory. Výborná součást školení je návštěva výroby v pořadatelské firmě. Skvělý proaktivní přístup lektora jen pozvedl úroveň školení.
Tomáš LétalABB
Třídenní školení bylo velice přínosné. Za největší pozitivum považuji propojení teoretické části s praktickými workshopy, příjemnou pracovní atmosféru a profesionální přístup školitele. Oceňuji také dobře připravené studijní materiály, díky kterým se k teoretické části mohu kdykoliv vrátit. Kurz doporučuji i začátečníkům jako jsem já, je to do poslední chvíle informacemi nabyté školení. Pokud budu mít v budoucnu možnost zúčastnit se dalších kurzů, ráda ji využiji.
Kateřina ŠtranglerováTE Connectivity

Celkové hodnocení školení

9.2 92 %

Hodnotilo 36 účastníků

 • 12. – 14. 05. 2020

Termíny školení

 • Teleflex, Žďár nad Sázavou, Počet dnů: 3
  • 12. – 14. 05. 2020
  Rezervovat
 • výrobní prostory, Počet dnů: 3
  • 24. – 26. 11. 2020
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Lean Expert

Vzdělávací program certifikovaný skupinou ICG. Lean pro odborné pracovníky v  průmyslu.

Více informací

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Lean Expert

Vzdělávací program certifikovaný skupinou ICG. Lean pro odborné pracovníky v  průmyslu.

Více informací