Kreativní řešení problémů

Cílem tohoto školení je naučit účastníky rozlišným technikám k posílení kreativních schopností při týmovém řešení problémů. Ideální doplněk pro inovátory, Green / Black Belty, nebo jednoduše pro všechny kdo potřebují najít inovativní a účinné řešení svých problémů.

Každý může být kreativní. S naším školením zjistíte jak!

Podívejme se na nový způsob řešení problémů, který záležitost nejen vyřeší, ale nabídne novou úroveň přidané hodnoty. Kreativní řešení problémů a vytváření nových nápadů jsou páteří inovace. Často se cítíme nejméně kreativní v okamžiku, kdy potřebujeme být co nejtvořivější. Proto potřebujeme znát a používat více nástrojů pro posílení své nebo týmové kreativity.

Během 2 dní našeho unikátního kurzu ukážeme účastníkům mnoho způsobů pro získání inspirace a vytváření nápadů, které lze později přeměnit na úspěšná řešení. Účastníci provedou sérii interaktivních cvičení, která posílí jejich tvořivou stránku a naučí je používat konkrétní techniky při řešení problémů.

Naučíte se

Inspirační nástroje

 • NÁHODNÝ PODNĚT
 • 30 CIRCLES
 • NEGATIVNÍ BRAINSTORMING

Nástroje pro hledání inspirace v týmu

 • BRAINWALKING
 • 6-3-5 BRAINWRITING
 • OPERA
 • 6 KLOBOUKŮ DE BONA

Kreativní techniky pro generování radikálních nápadů

 • IMAGINARY BRAINSTORMING
 • 9 BOXES
 • HIT MATRIX
 • VIVID BRAINSTORMING

Cena: 8 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 9 680 Kč

Po skončení kurzu účastník získá osvědčení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Zúčastnila jsem se již druhého školení od ICG. Opět jsem byla velmi spokojena. Teoretické i praktické části školení kreativních technik byly výborně zvládnuté a lektoři měli profesionální přístup a vysokou odbornost.
Alena VašíčkováADA International s.r.o., Koordinátor výrobních projektů
Vhodné hlavně pro ty, kteří v rámci své práce potřebují hledat nová řešení, odpovědi na nově vzniklé problémy, inovace apod. a běžný brainstorming už nestačí nebo už brainstorming nikoho nebaví.
Lenka RysovaKomerční banka
Školení Kreativní řešení problémů bylo z velké části vyplněno důsledným praktickým procvičováním skupinových kreativních technik, okamžitě navazujícím na probranou teorii. Školení mělo spád, díky profesionálnímu výkonu lektora byli účastníci maximálně aktivně zapojeni a dva dny utekly nečekaně rychle. Celkově akce předčila moje očekávání - doporučuji!
Martin NěmecVelux

Celkové hodnocení školení

9.3 93 %

Hodnotilo 42 účastníků

 • 20. – 21. 10. 2022

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 2
  • 20. – 21. 10. 2022
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Procesní audit

Vyhledáme největší příležitosti k optimalizaci ve vašich procesech a navrhneme řešení.

Více informací

Závazná přihláška

  Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

  *) are mandatory.

  Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

  Podrobnosti o tom, jak zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje.

  Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

  Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

  Procesní audit

  Vyhledáme největší příležitosti k optimalizaci ve vašich procesech a  navrhneme řešení

  Více informací