Kreativní řešení problémů

Cílem tohoto školení je naučit účastníky rozlišným technikám k posílení kreativních schopností při týmovém řešení problémů. Ideální doplněk pro inovátory, Green / Black Belty, nebo jednoduše pro všechny kdo potřebují najít inovativní a účinné řešení svých problémů.

Každý může být kreativní. S naším školením zjistíte jak!

Podívejme se na nový způsob řešení problémů, který záležitost nejen vyřeší, ale nabídne novou úroveň přidané hodnoty. Kreativní řešení problémů a vytváření nových nápadů jsou páteří inovace. Často se cítíme nejméně kreativní v okamžiku, kdy potřebujeme být co nejtvořivější. Proto potřebujeme znát a používat více nástrojů pro posílení své nebo týmové kreativity.

Během 2 dní našeho unikátního kurzu ukážeme účastníkům mnoho způsobů pro získání inspirace a vytváření nápadů, které lze později přeměnit na úspěšná řešení. Účastníci provedou sérii interaktivních cvičení, která posílí jejich tvořivou stránku a naučí je používat konkrétní techniky při řešení problémů.

Naučíte se

Inspirační nástroje

 • NÁHODNÝ PODNĚT
 • 30 CIRCLES
 • NEGATIVNÍ BRAINSTORMING

Nástroje pro hledání inspirace v týmu

 • BRAINWALKING
 • 6-3-5 BRAINWRITING
 • OPERA
 • 6 KLOBOUKŮ DE BONA

Kreativní techniky pro generování radikálních nápadů

 • IMAGINARY BRAINSTORMING
 • 9 BOXES
 • HIT MATRIX
 • VIVID BRAINSTORMING

Cena: 8 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení kurzu účastník získá osvědčení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, případové studie a články, projektové šablony, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Školení v příjemném prostředí, podněcují kreativitu pro zavádění inovačních řešení v praxi. Výborné propojení / poměr i načasování teorie a praktických cvičení pod vedením zkušeného a zapáleného školitele. Tři užitečné dny pro vyřešení a odstranění bloků, omezujících analyzovat problémy a vidět skvělé řešení.
Štefan ŠafranekWANZL, Vedoucí vývoje
Školení TRIZ hodnotím velice kladně a to především pro jeho zaměření, které je velmi blízké práci, kterou v Panasoniku vykonávám. Lektor obsahu opravdu rozumí a školení je srozumitelné a časově dobře rozvržené. Školení bych rozhodně doporučil všem, kteří se o podobnou oblast zajímají.
Vladimír HálaPanasonic
Vhodné hlavně pro ty, kteří v rámci své práce potřebují hledat nová řešení, odpovědi na nově vzniklé problémy, inovace apod. a běžný brainstorming už nestačí nebo už brainstorming nikoho nebaví.
Lenka RysovaKomerční banka
Školení Kreativní řešení problémů bylo z velké části vyplněno důsledným praktickým procvičováním skupinových kreativních technik, okamžitě navazujícím na probranou teorii. Školení mělo spád, díky profesionálnímu výkonu lektora byli účastníci maximálně aktivně zapojeni a dva dny utekly nečekaně rychle. Celkově akce předčila moje očekávání - doporučuji!
Martin NěmecVelux

Celkové hodnocení školení

9.3 93 %

Hodnotilo 42 účastníků

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 2
  • 24. – 25. 04. 2019
  Rezervovat
 • Praha, Počet dnů: 2
  • 14. – 15. 11. 2019
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Procesní audit

Vyhledáme největší příležitosti k optimalizaci ve vašich procesech a navrhneme řešení.

Více informací

Závazná přihláška

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Procesní audit

Vyhledáme největší příležitosti k optimalizaci ve vašich procesech a  navrhneme řešení

Více informací