Seriously Innovative

Revoluční koncept tohoto školení pomůže nastartovat inovační aktivity Vašeho týmu nebo celé firmy. Během tří energií nabitých dnů si v rámci komplexního procesu prakticky vyzkoušíte kreativní řešení problémů, techniky prototypování nebo se dozvíte, co je v inovačním týmu Vaše ideální role.

Inovujte správně!

Unikátní program vyvinutý za mezinárodní spolupráce firem ICG a Innotiimi. Představíme komplexní inovační proces, který je zahájen prvotní definicí problému a ukončen vypracovanými koncepty a prototypy nejlepších nalezených řešení. Vše na Vašem konkrétním tématu s Vašimi lidmi a pro Vaše zákazníky.

Školení je koncipováno následovně. Během dvou dní si vyzkoušíte, jak získat maximum z inovačního workshopu, jaké kreativní techniky využít pro méně či více radikální typy inovací nebo jak správně přistupovat k tvorbě konceptů a prototypování. Kromě těchto nástrojů se také podíváme, jaká role v inovačním týmu je pro vás ideální a jak podle typologie osobnosti sestavit fungující inovační tým. Navíc si také odnesete speciálně sestavený seznam úkolů, který zaručí, že ze školení vytěžíte maximum. Výstupy těchto úkolů společně probereme a zhodnotíme během třetího školícího dne, který není povinný a proběhne s několikatýdenním odstupem. Jedná se o ideální příležitost, jak si ověřit, že získané vědomosti v praxi uplatňujete správně.

Školení Seriously innovative je určeno pro všechny, kdo to s inovačními aktivitami myslí vážně.

Naučíte se

 • Jak se vyhnout typickým pastem inovačních workshopů.
 • Kreativní řešení problémů vhodné pro tvorbu méně i více radikálních inovací.
 • Jak sestavit inovační tým a přizpůsobit jednotlivé role podle typologie osobnosti.
 • Efektivní nástroje pro hodnocení a třídění nápadů.
 • Rychle a efektivně transformovat projekt od nápadu po vstup na trh.
 • Efektivní nástroje pro konceptualizaci nápadů do konkrétních řešení.
 • Vytvářet konkrétních řešení dle aktuálních potřeb organizace.

Cena: 12 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 14 520 Kč

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně kurzu:  3 dny školení, školicí materiály, občerstvení a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Celkové hodnocení školení

9 90 %

Hodnotilo 53 účastníků

 • 22. – 23. 10. 2020
 • 18. 01. 2021

Termíny školení

 • Praha, Počet dnů: 3
  • 22. – 23. 10. 2020
  • 18. 01. 2021
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.