Seriously Innovative

Revoluční koncept tohoto školení pomůže nastartovat inovační aktivity Vašeho týmu nebo celé firmy. Během tří energií nabitých dnů si v rámci komplexního procesu prakticky vyzkoušíte kreativní řešení problémů, techniky prototypování nebo se dozvíte, co je v inovačním týmu Vaše ideální role.

Inovujte správně!

Unikátní program vyvinutý za mezinárodní spolupráce firem ICG a Innotiimi. Představíme komplexní inovační proces, který je zahájen prvotní definicí problému a ukončen vypracovanými koncepty a prototypy nejlepších nalezených řešení. Vše na Vašem konkrétním tématu s Vašimi lidmi a pro Vaše zákazníky.

Školení je koncipováno následovně. Během dvou dní si vyzkoušíte, jak získat maximum z inovačního workshopu, jaké kreativní techniky využít pro méně či více radikální typy inovací nebo jak správně přistupovat k tvorbě konceptů a prototypování. Kromě těchto nástrojů se také podíváme, jaká role v inovačním týmu je pro vás ideální a jak podle typologie osobnosti sestavit fungující inovační tým. Navíc si také odnesete speciálně sestavený seznam úkolů, který zaručí, že ze školení vytěžíte maximum. Výstupy těchto úkolů společně probereme a zhodnotíme během třetího školícího dne, který není povinný a proběhne s několikatýdenním odstupem. Jedná se o ideální příležitost, jak si ověřit, že získané vědomosti v praxi uplatňujete správně.

Školení Seriously innovative je určeno pro všechny, kdo to s inovačními aktivitami myslí vážně.

Naučíte se

  • Jak se vyhnout typickým pastem inovačních workshopů.
  • Kreativní řešení problémů vhodné pro tvorbu méně i více radikálních inovací.
  • Jak sestavit inovační tým a přizpůsobit jednotlivé role podle typologie osobnosti.
  • Efektivní nástroje pro hodnocení a třídění nápadů.
  • Rychle a efektivně transformovat projekt od nápadu po vstup na trh.
  • Efektivní nástroje pro konceptualizaci nápadů do konkrétních řešení.
  • Vytvářet konkrétních řešení dle aktuálních potřeb organizace.

Cena za kurz: 12 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení kurzu účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 3 dny školení, školicí materiály, osvědčení a občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.