Lean Startup

Školení je kombinací metodického výkladu a týmových cvičení, kdy si účastníci prakticky vyzkouší principy Lean Startup pomocí simulační hry.

Lean Startup představuje nový způsob vývoje produktu.

Lean Startup je přístup, který se soustředí na již fungující startupy a efektivní spuštění nových produktů a služeb. Typickým přístupem pro „rozvoj nových věcí“ je napsání business plánu, jeho následná prezentace investorům, uvedení produktu a prodej. Ale tohle nefunguje pro všechny, hlavně ne pro startupy. Jednoduše řečeno: je to příliš komplikované a nákladné, a proces pro ně trvá dlouhou dobu.

Cílem školení je představení a pochopení klíčových principů jednoho ze současných trendů v oblasti podnikání a vývoje nových produktů – Lean Startup. Podstatu tohoto přístupu a vyjasnění si zásadních rozdílů oproti tradičním metodám produktového vývoje, budeme demonstrovat pomocí simulační hry.

Typické situace, ve kterých školení využijete

  • Naše společnost zavádí radikální inovace
  • Potřebujeme si vyjasnit složitost systémů
  • Chceme začít rozvíjet naše služby
  • Naše společnost začíná prosazovat digitalizaci
  • Rozhodli jsme se začít podporovat inovativní kultury organizace

Naučíte se

  • Pochopit principy přístupu Lean Startup
  • Znát cyklus „Build – Measure – Learn“
  • Zjišťovat potřeby zákazníka pomocí použití netradičních metod
  • Používat metodiku Lean Canvas

Pro koho je školení určeno

Majitelé a vedoucí firem, projektový manažeři, procesní specialisté


Cena: 5 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 1 den školení, školicí materiály, případové studie a články, šablony, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.