Design Thinking Workshop

Využití principů designu dramaticky zvyšuje míru úspěšnosti inovací. Přidejte se k mezinárodnímu týmu inovátorů a společně s nimi si osobně vyzkoušejte metodologii Design Thinking a její využití při tvorbě produktů a služeb, které jsou z pohledu zákazníka potřebnější a přitažlivější.

Využijte potenciál inovací a transformujte svou organizaci

Centrem metodologie Design Thinking je zákazník a jeho potřeby. Jedná se o iterativní proces spolutvorby, který je sestaven pro řešení komplexních problémů a skládá se z těchto fází:

Připojte se k mezinárodnímu týmu složeného z inovátorů z Rakouska, Rumunska a Česka, kteří nasdílí své zkušenosti z mnoha projektů z celé Evropy, kterými si prošli. Během dvou školících dní Vás budou Julia, MartinMihai a Christina vést při práci na konkrétním zadání a při tvorbě reálných inovací. Design Thinking se tedy nebudete jen učit, ale přímo v praxi si ho rovnou vyzkoušíte.

Co se naučíte?

  • Proces Design Thinking a způsob přemýšlení s tím spojený
  • Nástroje a techniky pro každou z fází procesu
  • Tipy a triky z praxe

Toto není školení, ale workshop. Aplikujeme DT na reálném tématu a společně, jako tým, budeme vyvíjet řešení ve formě prototypů. Veškerá metodologie a využité nástroje jsou v souladu s přístupem firmy IDEO, Hasso Plattner institutem a tradiční Stanfordskou školou zaměřenou na design.

Potřebujete více informací? Vše důležité naleznete v dokumentu PDF.


Cena: 10 000 Kč + DPH / osobu

při registraci do 31. 10. 2018 cena 8 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Celkové hodnocení školení

9 90 %

Hodnotilo 27 účastníků

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.