Design To Cost Academy

Po mnohaletých praktických zkušenostech s nasazováním a aplikací přístupu Lean Design a Design to Cost programů v českých a německých průmyslových firmách, jsme se rozhodli zrealizovat tréninkový program – Design To Cost Academy.

Společnost ICG-Capability uvádí na trh nový program “Design To Cost Academy”, který Vám představí a hlavně naučí způsob jak snížit výrobní náklady až o 30%.

„Design To Cost Academy“ kombinuje školení vlastní metodiky, prezentace praktických příkladů pozvaných hostů (TOP manažerů) a návštěvy firem v ČR, které tento přístup již úspěšně aplikují. Program je koncipován jako série tematicky provázaných workshopů v kombinaci s vybranými hosty, kteří mají profesně blízko k tématice a doplněných návštěvami tuzemských firem.

Design to Cost

Podnikatelská praxe firem ukazuje, že firmy potřebují rozvíjet nákladové myšlení, nákladové konstruování, nákladové rozhodování stejně jako funkční design produktů. K tomu potřebují strukturované postupy, metody a nástroje. Což v současnosti Design to Cost poskytuje.

Design to Cost je integrální součásti integrovaného přístupu Design for X. Design for X je konstrukční metodologie pro navrhování produktů z hlediska požadavků na výkonnost všech etap životního cyklu výrobku (výroba, montáž, … až po servis), měřeno produktivitou, náklady, časem, kvalitou, flexibilitou.

Design to Cost je efektivní pro všechny výrobní firmy, které mají vlastní vývoj, nebo alespoň vývoj mohou ovlivnit. Vhodnou změnou konstrukce produktů a konstrukce portfolia umožňuje snížit především materiálové náklady. Jde o účinný přístup, plně v režii firmy, který spolehlivě, bez rizika, kompromisů a obrovských vyvolaných investic, dokáže snížit přímé náklady na produkt o 10-30 % při zachování kvality a funkčnosti.

Přečtěte si více o Design to Cost

Základní informace o školení

 • Modulární program, celkem 10 dnů praktického školení a workshopů.
 • Hlavní lektor Ján Chaľ – Evropský expert v oblasti Design to Cost.
 • Návštěva špičkových průmyslových firem.
 • Prezentace a společná setkání s lídry navštívených firem.
 • Sdílení zkušeností s ostatními účastníky školení.
 • Součástí je i koučink a příprava plánu pro konkrétní vybrané situace.

Hlavní témata jednotlivých tréninkových modulů

 1. Modul: Design to Costs
 2. Modul: Design to Material Costs
 3. Modul: Design to Assembly Costs
 4. Modul: Design to Manufacture Cost
 5. Modul: Design to Mass Customization

Účastníci, kteří mají o metodiku zájem, se mohou přihlásit na jednotlivé moduly i samostatně, ale z hlediska provázanosti témat doporučujeme absolvovat všechny moduly. Školení jsme schopni připravit i na klíč pro individuální společnosti.

Struktura programu Design To Cost Academy

Pro podrobné informace o programu a hostech Design To Cost Academy nahlédněte do níže přiloženého souboru PDF.


Cena za 1 modul: 15 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 18 150 Kč

 • 2 účastníci: 24 000,- Kč + DPH (29 040 Kč včetně DPH)
 • 3 účastníci: 31 000,- Kč + DPH (37 510 Kč včetně DPH)

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, metodiku a know-how, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni. Cena nezahrnuje ubytování, obědy, večeře a dopravu účastníků.

Cena za celý program – 5 modulů: 

 • 1 účastník: 50 000,- Kč + DPH (60 500 Kč včetně DPH)
 • 2 účastníci: 80 000,- Kč + DPH (96 800  Kč včetně DPH)
 • 3 účastníci: 120 000,- Kč + DPH (145 200 Kč včetně DPH)

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Celkové hodnocení školení

9.7 97 %

Hodnotilo 45 účastníků

Kontaktní osoba

Design For Costs

Poradíme Vám jak snížit výrobní náklady na produkt či výrobní proces ve výši až 30% při zachování plné funkčnosti a kvality. Objevte svět radikálních inovací.

Více informací

Závazná přihláška

Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Design For Costs

Poradíme Vám jak snížit výrobní náklady na produkt či výrobní proces ve výši až 30% při zachování plné funkčnosti a kvality. Objevte svět radikálních inovací.

Více informací