Design For Costs Akademie

Po mnohaletých praktických zkušenostech s nasazováním a aplikací přístupu Lean Design a Design For Costs programů v českých a německých průmyslových firmách, jsme se rozhodli zrealizovat tréninkový program – Design For Costs Academy.

Společnost ICG-Capability uvádí na trh nový program “Design For Costs Academy”, který Vám představí a hlavně naučí způsob jak snížit výrobní náklady až o 30%.

Školení „Design for Costs Akademie“ kombinuje školení vlastní metodiky, prezentace praktických příkladů pozvaných hostů (TOP manažerů) a návštěvy firem v ČR, které tento přístup již úspěšně aplikují. Program je koncipován jako série tematicky provázaných workshopů v kombinaci s vybranými hosty, kteří mají profesně blízko k tématice a doplněných návštěvami tuzemských firem.

Design for Costs – Tato unikátní metodika je efektivní pro všechny výrobní firmy, které mají vlastní vývoj, nebo alespoň vývoj mohou ovlivnit. Pomocí této metodiky dokážeme projektově snížit přímé náklady o 10 – 30% při zachování kvality a funkčnosti.

Účastníci, kteří mají o metodiku zájem, se mohou přihlásit na jednotlivé moduly i samostatně, ale z hlediska provázanosti témat doporučujeme absolvovat všechny moduly. Školení jsme schopni připravit i na klíč pro individuální společnosti.

Základní informace o školení

 • Modulární program, celkem 10 dnů praktického školení a workshopů.
 • Hlavní lektor Ján Chaľ – Evropský expert v oblasti Design for Costs.
 • Návštěva špičkových průmyslových firem.
 • Prezentace a společná setkání s lídry navštívených firem.
 • Sdílení zkušeností s ostatními účastníky školení.
 • Součástí je i koučink a příprava plánu pro konkrétní vybrané situace.

Hlavní témata jednotlivých tréninkových modulů

 1. Modul: Lean Design a Design for Cost
 2. Modul: Design for Material Costs
 3. Modul: Design for Manufacture & Assembly
 4. Modul: Design for Flexibility
 5. Modul: Design for Quality

Cena za modul: 10 000 Kč + DPH / osobu

Po skončení účastník získá potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

Pro 2 a více účastníků z jedné společnosti nebo při výběru vícero modulů nabízíme zajímavé slevy!

V ceně: 2 dny školení, školicí materiály, případové studie a články, šablony, certifikační proces, občerstvení po celou dobu kurzu a garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni.

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

Reference na školení

Velmi kvalitně a zábavně odprezentováno, se spoustou výborných informací. Hodně si cením informací z praxe, které jsou sice velmi obtížně zprostředkovatelné, ale myslím, že se je povedlo pěkně předat. Školení naprosto perfektně organizované
Tomáš KabourekPanasonic AVC

Celkové hodnocení školení

9.7 97 %

Hodnotilo 45 účastníků

Kontaktní osoba

Design For Costs

Poradíme Vám jak snížit výrobní náklady na produkt či výrobní proces ve výši až 30% při zachování plné funkčnosti a kvality. Objevte svět radikálních inovací.

Více informací

Závazná přihláška

Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

Doba zpracování osobních údajů je dva roky od udělení souhlasu. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.

Design For Costs

Poradíme Vám jak snížit výrobní náklady na produkt či výrobní proces ve výši až 30% při zachování plné funkčnosti a kvality. Objevte svět radikálních inovací.

Více informací