Design for Assembly

Jedinečný online školicí program pro zvyšování výkonnosti montáže, obsahující tři online případové studie z vybraných společností.

Jak zvýšit výkonnost montáže až o 40 %?

Na školení Design for Assembly poznáte systémový a systematický přístup pro zvyšování výkonnosti montáže. Naučíte se, jak montážně orientované znalosti implementovat do montovaného produktu i montážního systému. Díky simultánnímu návrhu montovaného produktu a montážního systému, myšlením v intencích celého životního cyklu produktu, dosáhnete synergie cílů (čas, náklady, kvalita) bez kompromisů. V rámci školení Vám také představíme inženýrský a manažerský postup, jak přejít z ruční montáže na robotickou montáž.

Ze školení si odnesete strukturovaný algoritmus, formuláře, katalogy montážních znalostí, případové studie. Každý z jednodenních modulů zahrnuje ucelenou případovou studii a vstup hosta ze špičkové české nebo zahraniční firmy. Školení jsme schopni připravit i na klíč pro individuální společnosti.

Témata školení

 • Smontovatelnost – Design for Assemblability: jak dosáhnout plné smontovatelnosti produktu montážním systémem. Systémový a systematický pohled na montáž.
 • Výkonnost montáže – Design for Assembly Cost: jak dosáhnout cílové výkonnosti montáže. Navhrování produktů z hlediska montážní výkonnosti, simultánní návrh produktu a montážního systému.
 • Robotická montáž – Design for Robotic Assembly: jak přejít na efektivní a spolehlivou robotickou montáž.

Základní informace o školení

 • Modulární program, celkem 3 dny online školení.
 • Školení je určené pro konstruktéry, montážní technology, manažery montáže a lean manažery.
 • Online vstupy hostů – leaderů z českých firem.
 • Ke každému modulu argumentace z praxe,  nové účinné systémové modely, metodika, postupy, nástroje, formuláře.
 • Pro každý modul naše případová studie z české nebo zahraniční firmy s komentářem.
 • Sdílení zkušeností s ostatními účastníky školení.

Struktura programu školení Design for Assembly

Moduly Termín Případová studie Host
1. Smontovatelnost 29. 11. 2021 Česká Zbrojovka Ing. Michal Andrýsek
2. Výkonnost montáže 30. 11. 2021 ACO Industries Ing. Ján Grznár
3. Robotická montáž 01. 12. 2021 Universal Robots Bude oznámeno

 

Pro podrobné informace o programu a hostech školení Design for Assembly nahlédněte do produktového listu: Stáhnout produktový list Design for Assembly.


Cena: 15 000 Kč + DPH / osobu

Cena včetně DPH (21 %): 18 150 Kč

 • 2 účastníci: 24 000 Kč + DPH (29 040 Kč včetně DPH)
 • 3 účastníci: 30 000 Kč + DPH (36 300 Kč včetně DPH)

V ceně: 3 dny školení (každý den 8:30-12:00 a 13:00-15:00), školicí materiály, metodika a know-how,  garance kvality – vrátíme Vám 25% ceny zpět, pokud nebudete se školením spokojeni. 

V případě zájmu o uzavřené firemní školení nás prosím kontaktujte.

 • 29. 11. – 01. 12. 2021
 • každý den 8:30-15:00

Termíny školení

 • Online, Počet dnů: 3
  • 29. 11. – 01. 12. 2021
  • každý den 8:30-15:00
  Rezervovat

Kontaktní osoba

Závazná přihláška

  Promo kódy na naše školení můžete získat odběrem newsletteru.

  Vyplněním tohoto formuláře uděluji tímto společnosti ICG-Capability, s. r. o., se sídlem Marie Podvalové 1 souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, poštovní adresa, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely:

  Veškeré poskytnuté údaje budou zpracovány a uchovány po nezbytnou dobu spolupráce, max. však dva roky nebo do odvolání souhlasu se zpracováním. Subjekt prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

  Při stornování školení 15 a více pracovních dní před konáním akce vám nabídneme náhradní školení v dalším termínu.

  Můžete si také vybrat jiný typ školení ve stejné ceně, než na které jste se přihlásili. Při stornování školení v termínu kratším než 15 pracovních dnů nebo pokud se školení vůbec nezúčastníte, bude uplatněno 100% storno bez náhrady.