Proč si vybrat školení Lean Six Sigma od ICG?

Školitelé ICG-Capability pro Lean Six SigmaVěnovat se Vám budou zkušení školitelé – za posledních 24 měsíců jsme realizovali přes 85  Lean Six Sigma školení

Máme tým profesionálních osobností – každý konzultant má silné profesní kompetence, ale i odpovídající empatii a komunikační dovednosti.

 

Konzultanti ICGZprostředkujeme Vám zkušenosti z projektů od 50 konzultantů z celé Evropy.

Jsme konzultační společnost působící ve 12 zemích Evropy s více než 35 lety zkušeností. Lean a Six Sigma je naše klíčová aktivita a společně jsme vytvořili koncept školení, který je zacílený na maximální dopad pro klienta.

 

Školení přizpůsobujeme na míru klientoviPřizpůsobíme se Vašim potřebám a školení navrhneme společně

Uzavřená firemní školení vždy přizpůsobíme klientovi. Rozsah, případové studie i jednotlivé nástroje volíme podle odvětví klienta a jeho potřeb.

 

 

Zaměřujeme se na přijetí změnyZaměřujeme se na přijetí a pochopení metodiky uvnitř Vaší firmy

V našich školeních propojujeme přístupy Lean, Six Sigma a řízení změn (Change managementu). Při naší práci efektivně kombinujeme expertní projektové znalosti s měkkými technikami zaměřené na práci s lidmi.

 

Naše školení Lean Six Sigma jsou maximálně efektivníZnalosti Vám předáme maximálně efektivní formou

Nabízíme 6 denní intenzivní školicí program Lean Six Sigma Green Belt a 13 denní intenzivní školicí nadstavbový program Black Belt, během kterých účastníkům představíme nejdůležitější nástroje procesního zlepšování, a to maximálně praktickou formou obohacenou koučinkem. Pro vstup do světa procesního zlepšování nabízíme jednodenní školení Yellow Belt.

 

Simulace Tractormotive - pomůcka pro trénink technik LEAN, SIX SIGMA, DMAIC, PFMEANástroje si vyzkoušíte na simulacích, které jsme sami navrhli

Některé nástroje aplikujeme na reálné prostředí firmy klienta. Zejména v Define části, kdy pomáháme během školení s výběrem procesní oblasti. Pro složitější procesní nástroje a analýzu, resp. pro generování zlepšení využíváme profesionální simulace – vlastníme celkem 4 simulace, z toho 2 vyvinula přímo společnost ICG.

 

Při školeních využíváme licence statistického software Minitab a SigmaXLNaučíte se zpracovávat analýzy ve statistickém software

Ve fázi analýzy klademe důraz na procvičení statistické části pomocí praktických případových studií a analýzy jejich dat v statistickém softwaru. Naše společnost vlastní licencovaná data z více než 150 projektů, analýz. Vždy vybíráme případové studie, které jsou relevantní k odvětví zadavatele. Navíc velmi často využíváme data zadavatele a účastníci se zkoušejí analýzy na reálných, vlastních datech.

 

Ze školení Lean Six Sigma si účastníci odnesou celobarevné tištěné materiály.Odnesete si profesionální celobarevné školící materiály

Materiály zahrnují kompletního průvodce DMAIC cyklem, fotky nástrojů z reálných projektů, workshopů, insighty – statistiky, benchmarky z publikovaných zdrojů (nástroje, zavádění LSS do organizace). Pro fázi analýzy a pro práci se softwarem Minitab, Sigma XL materiály obsahují podrobný návod. Dále od nás dostanete kompletní šablony, které výrazně zjednodušují práci na projektu.

 

Praktický aspekt školení Lean Six Sigma - vlastní projekt.Znalosti přenesete do praxe realizací vlastního projektu

Nejefektivnější školení je za situace, že účastník má před-vybrané oblasti, procesy, které je potřeba optimalizovat. Pokud ale budoucí Green nebo Black Belti své projekty ještě nemají vybrané před školením, společně se naučíme hledat ty nejlepší příležitosti a projekty vybereme po prvním modulu.

 

Certifikační proces je zahrnut v ceně kurzů Lean Six Sigma Green Belt a Black Belt.

Máte možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát

Společnost ICG-Capability provádí certifikace „Certified Lean Six Sigma Green Belt“ a „Certified Lean Six Sigma Black Belt“ dle mezinárodních standardů. Podmínkou je úspěšné absolvování školení a poté realizace procesně zlepšovacího projektu, kde je využito přístupu DMAIC a kde je dosaženo reálného procesního zlepšení. Certifikace probíhá několikrát do roka. Certifikační proces i obhajoba jsou zahrnuty v ceně kurzu.

 

Lean Six Sigma koučinkPodpoříme Váš rozvoj koučinkem

V průběhu školení, mezi jednotlivými moduly, ale i po skončení školení mohou účastníci kontaktovat naše lektory buď telefonicky či emailem a samostatně řešit jednotlivé dotazy jak k metodice Lean Six Sigma, tak k praktické stránce vedení projektů. Koučink po telefonu a e-mailu je zahrnut v ceně školení.

 

Garance kvality na školení Lean Six Sigma od ICGHlavním kritériem úspěchu školení je Vaše spokojenost

Na všechna naše školení i konzultace nabízíme Garanci Kvality – vrácení 25% z fakturované ceny v případě subjektivní nespokojenosti klienta.