Reference

Školení splnilo má očekávání, obsah a forma byly dostačující. Tento typ školení s lektorkou Dášou doporučuji absolvovat.

Zuzana Nedavašková

|Vedoucí týmu | Innogy

Velice dobře připravené školení, s ideálním množstvím informací a dostatečným časem pro diskuzi. Od ICG Capability jsme s kolegy absolvovali už více kurzů a i toto školení potvrdilo velké zkušenosti lektora, které ochotně předává účastníkům (i po školení). Vřele doporučuji.

Veronika Hermanová

|Project Manager | KBC Group NV, Czech Branch

Kurz mi přinesl další znalosti a techniky pro procesní řízení, analýzy problémů, které mohu využít v praxi. Přístup lektora byl velmi profesionální, ale zároveň i velice přátelský. Kurz byl veden zajímavě a se spoustou případů z praxe a možností si techniky vyzkoušet.

Martina Dlouhá

|Procesní manager | Raiffeisenbank

Školení A3/PDCA vhodným způsobem představuje prolnutí principů PDCA (PDSA) s metodu PPS a základním vnímáním A3 Reportu. Školení je vhodné především pro střední a strategický management. Zajistí pochopení při vzájemné komunikaci.

Karel Chadim

|Manažer útvaru Rozvoj systému řízení | ČEZ a.s.

Školení mi ukázalo několik jiných a praktičtějších způsobů, jak přistupovat k vyhodnocování práce mého týmu. A jak jim poznatky správně předávat formou zpětné vazby.

Lukáš Papala

|Procesní manažer | Alza CZ, a.s.

Na základě školení lze dobře nastavit cíle projektového týmu i liniových podřízených. Líbilo se mi použít emoce v definici cílů.

Petr Tóth

|Project office leader | J&T Banka

V rámci inovačního školení jsme si komplexně prošli inovační proces teoreticky a také prakticky s množstvím příkladů. Na základě podrobných školících materiálů poskytnutých firmou ICG-Capability jsme proces aplikovali na naše bankovní prostředí a konkrétní produkt. Během školení jsme se příjemně odreagovali od každodenní práce, zažili mnoho zábavy a hlavně přišli s novými nápady a inovacemi pro naši firmu, a to všechno pod vedením zkušeného školitele.

Michal Vilhelm

| VÚB Banka

Obsah kurzu naprosto splnil mé očekávání. „Projektařinu“ dělám už více než 2 roky na pozici projektového supportu a základy takového řízení mi přesně chyběly. Ač jsem cca 80% informací znala z praxe, o to více oceňuji, že jsem se dozvěděla i zcela nové informace. Věřím, že i pro účastníky, kteří s projekty nemají moc společného, to bylo velice užitečné. Osobně jsem začala používat některé představené metodiky. Přístup lektora též oceňuji. Jsou znát velké zkušenosti z oblasti projektového řízení, což je v rámci školení dle mého názoru k nezaplacení. Vždy skvěle fungují názorné ukázky a praktická cvičení, čehož bylo v rámci kurzu dostatek. Nemám žádná doporučení, co zlepšovat, neb jsem byla nadmíru spokojená a je to jedno z mála školení, ze kterého si skutečně odnáším užitečné věci i do mé praxe.

Renata Blažová

|Project Leader | Vodafone

Školení Lean Six Sigma pod vedením lektorů Milana Gazdíka a Libora Čadka ze společnosti ICG-Capability rozhodně doporučuji. Školení bylo vedeno velmi efektivně, čas byl využit naplno k předání informací nezbytných pro praxi „Green Belta“, k dispozici jsem dostal perfektně zpracovanou metodiku, o kterou se mohu i po skončení kurzu opírat ve své praxi. Pozitivně hodnotím nejen obsah školení, ale také výkon lektorů, kteří svým výkladem potvrdili své široké znalosti a v průběhu kurzu s účastníky sdíleli své zkušenosti pro lepší pochopení dané problematiky. Kurz byl navíc veden ve velmi přátelském a uvolněném prostředí.

Lukáš Koucký

|Consultant | Assessment Systems

Školení bylo úžasné. Náš lektor odvedl perfektní práci a poměrně nezáživné téma dovedl podat zajímavým a strhujícím způsobem. Mnoho jsem se naučil a dokonce to byla i zábava. Stále mám před sebou dlouhou cestu k tomu, abych mohl řici, že jsem dokonale ovládl to, co jsem se tu naučil, ale získal jsem dramaticky nový pohled na změny, které jsem schopen implementovat v mojí společnosti.

Aron Lazarchick

|Escalations Manager | AVG Technologies

Byla jsem spokojena, školení považuji za velmi profesionálně vytvořeno i vedeno. Já bych sama za sebe uvítala více výpočtů.

Květa Korcová

| Česká spořitelna

Byl jsem velmi mile překvapen, jakým způsobem Green Belt využívá techniky k rozvoji a porozumění, a že obrací pozornost nejen ke komplexním systémům, ale dokonce umožňuje porozumět a řešit i osobní život. Co bych uvítal jako účastník kurzu je vice současných příkladů z korporací, např. srovnání výsledků s mými stávajícími projekty/technikami. Bylo to pravděpodobně to nejlepší školení, jaké jsem kdy absolvoval. Vážím si vašeho času, který jste nám věnovali.

Ladislav Hayina

| Dialogs 24/7

Je to školení, kde jsem se ani chvíli nenudil. Každá informace byla sdělena ve správnou chvíli a poutavým způsobem. Lektor je chlapík na správném místě.

Petr Vlasák

| IKA Buildog

Zkušení lektoři – schopní okamžitě odpovědět na kladené dotazy a vysvětlit teorii na praktických příkladech, s dobrými prezentačními dovednostmi a velmi profesionálním přístupem. Strukturovaná a smysluplně odprezentovaná teorie, velmi dobře připravené školící materiály a velmi zajímavá kombinace teorie a společných týmových aktivit (s podporou lektorů). Krásné školící prostředí a kompletní servis během celého týdne, dobrá organizace prostoru, připravenost na všechny aktivity.

Alena Šimková

| Accenture

Školení bylo výborné, lektoři dokázali upoutat pozornost posluchačů vždy po celý den. Já jsem člověk, který si víc zapamatuje z praktických ukázek řešení, možná by bylo fajn školení prodloužit o 1-2 dny a přidat víc praktických úkolů.

Alena Kristianová

| ING

Se školením Lean Six Sigma – Green Belt v podání lektorů z ICG-Capability jsem byl velmi spokojen. Důvodem byl především dobře strukturovaný výklad zkušených lektorů doprovázený simulační hrou, která vhodně dotvářela a oživovala teoretické poznatky. Vyučující byli ochotni a schopni odpovídat na dotazy mnohdy i přesahující danou problematiku.

Libor Pávek

| IT Solutions CZ

Školení Lean in Banking bylo pro mne naprosto překvapující a extrémně obohacující. Má očekávání byla všelijaká a spíše jsem nevěděl, co mě čeká. Lektoři byli totální profesionálové, skvěle se doplňující a jejich prezentace byly výtečně připravené a navíc výborně doplňovaly teorii příklady z praxe. Rázem se z monstrózní prezentace na X desítek slidů stala zábava, kdy člověk nepřestal dávat pozor. Ovšem třešničkou na dortu byla teamová simulační hra, která to celé o čem jsme tři dny mluvili, uvedla do praxe naprosto skvělým způsobem. Díky za to a díky za celé školení.

Michal Dubravský

| Moneta Money Bank

ICG-Capability má skvěle zpracovaná školení. Lektor byl vždy schopen uvést řadu příkladů z oboru tak, aby se ujistil, že všichni probranou látku pochopili. Pak následovala praktická ukázka na testovací hře. Ze školení tak člověk odchází s tím, že má kompletní materiály k dané problematice, ví, jaké nástroje lze k řešení použít a umí je prakticky aplikovat a v neposlední řadě je motivován se konečně do něčeho pustit.

Štěpán Vitouš

|Procesní specialista | O2

Zúčastnil jsem se školení Lean in Banking firmy ICG-Capability. Po organizační stránce bylo školení velmi dobře připravené – mělo jasnou strukturu, bylo přehledně vedené a k dispozici jsme dostali vytištěné slidy, do kterých bylo možné si psát poznámky. Veškeré prezentace byly kvalitně vytvořené: stručné a jasné, s vysokou informační hodnotou. Vedle profesionálního přístupu obou lektorů považuju za hlavní kvalitu školení balanci mezi teorií a praxí. Jako účastníci jsme byli konfrontování s procesem doručování zásilek, na němž jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli Lean techniky a možnosti zjednodušování a zefektivňování procesů. Právě díky tomu jsme získali lepší orientaci v procesní problematice a pochopili, že mnohé procesní kroky mohou často a zbytečně komplikovat proces a prodlužovat dobu jeho trvání. Lean in Banking bylo výborné školení s vysokou přidanou hodnotou, které mohu vřele doporučit.

Jiří Poláček

|Analytik Scoring | Moneta Money Bank

Školení bývají lepší i horší a hodněkrát to je i o vzájemném naladění mezi školitelem a účastníky. V případě našeho Green Belt tréninku jsem měl pocit, že věci přirozeně navazují na sebe, a i když to bylo relativně dlouhé školení, stále to bylo zajímavé, ať už podáním anebo i praktickými příběhy. Pro mě to bylo jedno z nejlepších školení, které jsem absolvoval a jsem velmi rád, že jsem měl příležitost se ho zúčastnit.

Peter Mnich

|Head of IT, Project Management | ING GSO