Pronájem školících prostor v centru Prahy

Hledáte pro Vaši společnost místo, kde můžete nerušeně a moderním způsobem uspořádat školení? Hledáte místo pro několikahodinový workshop? Potřebujete pozvat své kolegy či partnery na jednání?

Pokud ano, máme pro Vás řešení. V lednu 2018 jsme zahájili provoz našeho nového školicího a facilitačního centra v centru Prahy – ICG-CAPABILITY INSTITUT, konkrétně v ulici Sokolovská 131/86 v Praze 8-Karlíně. Tyto nové prostory poskytují perfektní zázemí s nejmodernější technikou nejen nám, ale nabízíme je i k  pronájmu. To vše za vynikající cenu, která již zahrnuje všechny (nad)standardy, které si ostatní společnosti účtují navíc.

All Inclusive cena se zárukou spokojenosti

Cena pronájmu: 4.100 Kč + DPH na den a získáte:

  • Plně vybavenou místnost o 60 – 70 m2.
  • Klimatizovaný prostor až pro 16 osob (stoly a prostor uspořádáme podle Vašich požadavků).
  • flipchart, magnetické whiteboardy na zdech, sady post-itů, fixy.
  • Projektor 75 palců TV 4K nebo 120 palců ultra short throw projektor Full HD.
  • Přístup k internetu přes Wifi.
  • Bohaté občerstvení (čerstvé sladké a slané pečivo, ovoce, voda, čaj, vynikající káva…).
  • Tisk materiálů, scanování, zaslání fotodokumentace workshopu dle domluvy.
    Pokud nebudete subjektivně spokojeni se zázemím, technikou nebo zejména s občerstvením, nabízíme Vám záruku spokojenosti v podobě vrácení 25% ceny pronájmu. Vážíme si našich zákazníků a chceme nabízet nejlepší služby na trhu.

O ICG-Capability Institutu

Svou výhodnou lokalitou je naše školicí centrum bez obtíží dostupné i mimopražským návštěvníkům (možnost parkování na parkovacích zónách v okolí). V bezprostřední blízkosti je stanice metra B Křižíkova a tramvajová zastávka Křižíkova. Autobusové nádraží Praha Florenc i dvě hlavní železniční nádraží (Praha hlavní nádraží a Masarykovo nádraží) jsou jen pár zastávek metra.

V případě zájmu nás kontaktujte na office@integratedconsulting.cz, na telefonech: +420 775 013 871+420 775 012 859 nebo vyplňte následující formulář.

Mám zájem o více infomací

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné