Představení školení Lean administration

Další ze školení, které bychom Vám rádi představili, je Lean administration. Naše dvoudenní školení je primárně zaměřeno na specifika prostředí administrativy a služeb a poskytuje ucelenou a jednoduchou znalost metodiky Lean pro zlepšování procesů v těchto odvětvích. Školení je realizováno formou interaktivní práce se zaměřením na procvičení klíčových principů a nástrojů Lean (např. Value Stream Mapping) s ohledem na odlišnosti nevýrobního sektoru. Simulační hra, případové studie a praktická cvičení pak zaručují pochopení jednotlivých nástrojů a jejich následné využití v praxi.

Účastníci jsou po absolvování školení schopni aplikovat Lean principy pro zlepšování procesů v oblasti administrativy a služeb, řídit procesně zlepšovací aktivity, tvořit procesní nebo hodnotové mapy a analyzovat je, identifikovat a zlepšovat úzká místa v procesní efektivitě a naučí se jakým způsobem sledovat výkonnost procesu.

lean-admin2

Nejbližší školení Lean administration se bude konat 17. – 18. října v prostorách ICG-Capability v Praze. Cena školení je 8 000 Kč + DPH / osobu. Těšíme se na Vás.

Pro více informací klikněte zde: http://www.capability.cz/cs/six-sigma-green-black-belt/lean-administration/