Pozvánka na školení Lean Value Stream Expert (VSM)

Rádi bychom Vás pozvali na blížící se školení Lean Value Stream Expert (VSM), které se koná v termínu 20.-22. září v Ostrově u Stříbra.

Kurz v reálném prostředí výroby naučí účastníky mapovat a analyzovat výrobní procesy technikou VSM (Value Stream Mapping), která pomáhá odhalit plýtvání a identifikuje příležitosti pro zlepšení procesů. Součástí kurzu je realizace hodnotové a časové analýzy reálného projektu vybrané výrobní společnosti a návrh budoucího stavu procesu pomocí VSD (Value Stream Design). Školení probíhá přímo ve výrobních prostorách firmy ASSA ABLOY, která se zabývá inteligentním řešením zámků a zabezpečení. K dispozici bude možnost konzultace s odborníky z jiných společností.

Cena školení je 12 000 Kč + DPH/ osobu. Toto školení je součástí programu Lean Manufacturing Professional, které obsahuje kromě modulu Lean Value Stream Expert i modul Lean Flow Expert a Lean Pull Expert. Při zakoupení všech 3 modulů Vám nabízíme cenu 29 000 Kč + DPH/ osobu.

Po úspěšném absolvování závěrečných testů školícího programu Lean Manufacturing Professional, obdržíte stejnojmenný evropský certifikát vydaný mezinárodním konsorciem ICG-Capability /ICG / Innotiimi.

vsm

Těšíme se na Vás v září na školení Lean Value Stream Expert nebo na dalších školení z programu Lean Manufacturing Professional, které jsou již v říjnu a listopadu.

Více informací najdete na: www.capability.cz/cs/lean-a-stihla-organizace/lean-value-stream-expert/