Pozvánka na školení Kreativní řešení problémů

Rádi bychom Vám představili naše školení Kreativní řešení problémů. Chtěli byste najít nový způsob řešení problémů, který záležitost nejen vyřeší, ale nabídne novou úroveň přidané hodnoty?. Kreativní řešení problémů a vytváření nových nápadů jsou páteří inovace. Často se cítíme nejméně kreativní v okamžiku, kdy potřebujeme být co nejtvořivější. Proto potřebujeme znát a používat více nástrojů pro posílení své nebo týmové kreativity.

Během 2 dní našeho unikátního kurzu ukážeme účastníkům mnoho způsobů pro získání inspirace a vytváření nápadů, které lze později přeměnit na úspěšná řešení. Během školení se naučíte inspirační nástroje jako Náhodný podnět, 30 circles nebo negativní brainstorming. Dále různé nástroje pro hledání inspirace v týmu jako brainwalking, 6-3-5 brainwriting, OPERA nebo 6 klobouků De Bona, také kreativní techniky pro generování radikálních nápadů jako imaginary brainstorming, 9 boxes, hit matrix či vivid brainstorming.

Nejbližší školení Kreativního řešení problémů se koná 6.-7. října 2016 u nás v ICG-Capability v Praze. Cena školení je 8 000 Kč + DPH / osobu. Těšíme se na Vás!

Pro více informací klikněte zde: http://www.capability.cz/cs/inovace-a-design/inovace/skoleni-kreativni-reseni-problemu/