Zvýšení produktivity a kvality

Realizujeme změny v procesech, které sníží náklady, resp. zvýší kvalitu výstupu. Používáme metodiku Lean Six Sigma a pro komplexnější úlohy jsme vyvinuli metodiku uzlové VSM - NODUS.

Optimalizační projekty

Realizujeme u Vás zlepšovací projekt na vybraném procesu metodikou DMAIC. Během několika týdnů spolu s týmem vymyslíme sadu opatření, které vylepší procesní výstup v čase, nákladech či kvalitě.

Více informací

NODUS

Unikátní program s novým lean / six sigma nástrojem pro skupinu výrobních společností, které se společně učí a současně realizují projekty ve svých závodech novou technikou - Uzlovou mapou toku hodnoty (NOD<>VSM).

Více informací

Lean Six Sigma konzultace

Nabízíme možnost pravidelné konzultace a koučingu s našimi Master Black Belty s cílem úspěšného doručení Lean Six Sigma projektů v co nejkratším čase a s maximálními přínosy.

Více informací

Zlepšení procesu Lead to Cash

Rapidně zvyšte profitabilitu díky profesionálně řízenému procesu Lead to Cash. Pomůžeme Vám zlepšit kvalitu leadů, úspěšnost prodeje, zjednodušit proces přípravy kontraktů a přijímání objednávek, snížit množství storen, vratek a dobropisů a zlepšit scoring, credit management a přijímání a vymáhání plateb.

Více informací