OPEX program

Komplexní program pro jednotlivé oddělení, proces, ale i pro celou firmu. Jedná se o kombinaci procesního zlepšování a Řízení změn.

Operational excellence je program, kdy společně s Vámi realizujeme změny, které zjednodušují procesy, zvyšují kvalitu pro zákazníka a motivují zaměstnance tak, že se změna se stává přirozenou součástí kultury vaší společnosti.

OPEX program je komplexní program pro jednotlivé oddělení, proces, ale i pro celou firmu. Hlavním cílem je zvýšení efektivity / produktivity, ale záběr programu jak cíle dosáhnout je daleko širší. Začínáme tím, že identifikujeme příležitosti pro zlepšení v procesech a vhodným způsobem je vyřešíme. Vedle toho nastavíme systém programového a procesního řízení, který podporuje neustálé zlepšování, motivuje zaměstnance a umožňuje odhalit procesní problém v jeho počátcích. Formou školení a koučinku předáme znalosti a dále rozvíjíme kompetence klíčových zaměstnanců, abychom zajistili dlouhodobou udržitelnost změn.

Jedná se o kombinaci procesního zlepšování (např. metodikou Lean, Six Sigma, Kaizen workshopů) a Řízení změn (Change Managementu).

Model OPEX

Kontaktní osoba

Mám zájem o více infomací

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné