Poradenství

Zaměřujeme se na optimalizace procesů s cílem zvýšit efektivitu či kvalitu výroby a zrychlit administrativní procesy metodikou Lean a Six Sigma. Snížíme náklady na vývoj, či podpoříme růst inovacemi. Paralelně se zaměřujeme na změnu firemní kultury a myšlení, která jsou základem úspěšného projektu.

Procesy, kvalita a náklady

Pomůžeme Vám odhalit příležitosti ve Vašich procesech a realizujeme změny pro snížení nákladů, zvýšení kvality výstupu a zvýšení efektivity. Používáme metodiky Lean a Six Sigma, pro komplexnější úlohy jsme vyvinuli metodiku uzlové VSM – NODUS.

Rozvoj lidí a organizace

Připravíme Vás na změny a naučíme Vás je řídit a komunikovat. Jsme Váš partner při jakékoliv změně, pomůžeme Vám analyzovat postoje lidí, připravit komunikaci, ale i skutečně vyřešit konkrétní problém.

Inovace produktů a služeb

Pomůžeme Vám inovovat vaše produkty, služby či celé obchodní (business) modely firem od kreativního generování nápadů až po vytvoření organizace podporující inovace. Pokud Vás zajímají možnosti radikálního snížení nákladů, realizujeme program Design For Costs.

Lean Expert

Vzdělávací program certifikovaný skupinou ICG. Lean pro odborné pracovníky v  průmyslu.

Více informací