Poradenství

Zaměřujeme se na optimalizace procesů s cílem zvýšit efektivitu či kvalitu výroby a zrychlit administrativní procesy metodikou Lean a Six Sigma. Snížíme náklady na vývoj, či podpoříme růst inovacemi. Paralelně se zaměřujeme na změnu firemní kultury a myšlení, která jsou základem úspěšného projektu.

Hledání příležitostí

Pomůžeme Vám najít příležitosti ke snížení nákladů, či zvýšení produktivity v procesech nebo oddělení formou procesního auditu. Analyzujeme potřebu změny v kultuře celé organizace unikátním kulturním auditem, který pomůže nastavit rozvojový plán.

Inovace produktů a služeb

Pomůžeme Vám inovovat vaše produkty, služby či celé obchodní (business) modely firem od kreativního generování nápadů až po vytvoření organizace podporující inovace. Pokud Vás zajímají možnosti radikálního snížení nákladů, realizujeme program Design For Costs.

Zvýšení produktivity a kvality

Realizujeme změny v procesech, které sníží náklady, resp. zvýší kvalitu výstupu. Používáme metodiku Lean Six Sigma a pro komplexnější úlohy jsme vyvinuli metodiku uzlové VSM - NODUS.

Rozvoj lidí a organizace

Připravíme Vás na změny a naučíme Vás je řídit a komunikovat. Jsme Váš partner při jakékoliv změně, pomůžeme Vám analyzovat postoje lidí, připravit komunikaci, ale i skutečně vyřešit konkrétní problém.

Lean Expert

Vzdělávací program certifikovaný skupinou ICG. Lean pro odborné pracovníky v  průmyslu.

Více informací