![]() |
40 lidí ve videokonferenci… a co teď? |
Během posledních měsíců jsme všichni pracovali v hybridním režimu kombinujícím „face to face“ a virtuální setkávání. Experimentovali jsme, zkoušeli jsme a pracovali s mnoha nástroji a metodami od velmi praktického Menti až po fantastické Miro a Orchidea, od virtuálních procesů generování nápadů po metody podporující kreativitu a absolvování inovačních maratonů.
Doručili jsme programy rozvoje leadershipu, podporovali jsme rozvoj týmů a facilitovali velké skupinové akce – to vše virtuálně.
V tomto novém školení s Vámi budeme sdílet to nejlepší z nástrojů, které, jak věříme, Vám pomohou při virtuální spolupráci. Kromě nástrojů bude náš evropský tým školitelů sdílet také své praktické zkušenosti, které Vám umožní ještě úspěšnější virtuální spolupráci.
Zaměřujeme se na 3 klíčové prvky:
![]() |
Tipy a triky pro virtuální spolupráci Sada nástrojů pro zvládnutí interakce ve virtuálním kontextu |
|
![]() |
Velké skupinové workshopy a virtuální prezentace pro všechny zaměstnance Nástroje k mobilizaci, zapojení a zvýšení angažovanosti větších skupin nebo celé organizace / týmu |
|
![]() |
Rozvíjení týmu virtuálně Nástroje a metody pro zajištění toho, aby týmy zůstaly výkonné, informované a propojené |
Termíny: 04. 11. , 12. 11. a 19. 11.: 13.00 – 16.30 CET přes Zoom
