V hlavní roli administrativa

Štíhlá administrativa…aneb jak zhubnout na těch správných místech

Pokud už jste se v minulosti setkali s nástroji Lean metodiky, možná vás překvapí, že se nemusí nutně aplikovat jen na výrobní sektor, ale dají se přizpůsobit i prostředí administrativy a služeb. A právě na tato odvětví se zaměří naše nejnovější dvoudenní školení, jehož cílem je ukázat absolventům, jak najít příležitosti ke zlepšení chodu firmy a optimalizovat procesy v kanceláři či službách.

Ať už potřebujete např. snížit provozní náklady, zamezit plýtvání nebo celkově zefektivnit pracovní proces, poradíme vám, jak zeštíhlit administrativu, aniž byste si museli utahovat opasky.

Školení probíhá interaktivní formou a představí účastníkům moderní principy a techniky lean administrativy. Už Jan Amos Komenský dobře věděl, proč razil heslo „škola hrou“ – praktická cvičení, případové studie nebo např. simulační hra vám zaručí, že jednotlivé nástroje snadno pochopíte a dokážete je následně využít v praxi.

boatcartoon1

Úspěšní kandidáti získají osvědčení o absolvování kurzu.

Společnost ICG Capability se může pyšnit dlouholetými zkušenostmi na poli školení a poradenství, jen v posledních 12 měsících jsme zrealizovali přes 60 Lean Six Sigma workshopů.

Dvoudenní kurz proběhne v termínu od 26. do 27. 05. Více informací včetně přihlášky naleznetezde.