TractorMotive PULL+

TractorMotive Pull+ je novinkou v řadě naší unikátní simulační hry. Přináší extrémní nárůst možností tréninku v oblastech lean, motivace a přijetí změn. Zároveň umožňuje zapojit celý tým a nastartovat procesní zlepšování ve firmách, usnadňuje přijetí změny skrze aktivní práci v podporujícím prostředí a poskytuje znalosti v oblastech ergonomie pracovišť, efektivity práce a zásobování pro OPF i supermarkety…

Rozšíření obsahuje 4 sestavy, 12 modulů, 4 přípravkové sady a 3 typy komponentů.Výhodou simulace je snadná manipulace a řada možností pro využití, od univerzálního až po specifické vč. zaměření na ergonomii práce, flexibilitu pracoviště, výuku JIS zásobování, výuku MILK RUN a řadu dalšího.

   

Dalším rozšířením jsou pracovní přípravky pro ergonomické ustavení polotovarů a komponentů, které slouží ve spojení s technikou 5S a různou velikostí nářadí k tréninku tématu ergonomie pracoviště.

    

Montážní přípravky ve spojení se spádovými stojany umožňují v průběhu školení aktivní práci pro vytvíření modulárních pracovišť. Při tréninku s TractorMotive PULL+ účastníci velmi rychle pochopí plýtvání na pracovištích a možnosti, které jim nabízí práce s micro layoutem a minimalizací pohybů na pracovišti.

  

Využití TractorMotive PULL+

Využití TractorMotive PULL+ pro kreativní práci s pracovním prostorem jsou bez omezení. Jedná se o skvělého pomocníka pro motivaci a nastartování účastníků před workshopy na reálných pracovištích. Zajímá-li Vás, jak vypadá simulační hra v praxi, prohlédněte si video z našeho tréninku Lean Praktik:

Nadstavbu TractorMotive PULL+ si můžete v praxi vyzkoušet na školení Lean Praktik.