Aktuality

Nové online školení: Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt

Skutečnost, že někteří z nás musí v současnosti pracovat z domova, či v omezeném rozsahu, může být zároveň i vhodnou příležitostí pro osobní rozvoj. Možná je právě teď čas na absolvování školení, které jste, z důvodu zaneprázdnění, v minulosti odkládali. Máme pro Vás dobrou zprávu - ICG nabízí nyní svá školení také v online formátu.

Design to Risk

V současné době mnoho průmyslových firem prokázalo, že umí vydělat peníze, udržet dlouhodobý růst a být v zisku. Ale setkáváme se ve své konzultační praxi se situací, že firmy o část peněz přichází tím, že mají slabý risk management. Naše zkušenost říká, že mnoho rizik anebo potom i reálných ztrát vzniká už během vývoje produktu.

Lean webináře pro výrobní podniky

Průmysl čeká náročné období a my jsme pro vás připravili nový formát vzdělávání, který vám umožní sdílet znalosti a studovat techniky procesního zlepšování.

Školení v období mimořádných opatření

Vzhledem k aktuální situaci a nařízením vlády jsou otevřená školení v termínech do konce března zrušena (přesunuta na pozdější termíny). Připravujeme pro Vás náhradní řešení v podobě online školení.

Víte, proč děláte špatná rozhodnutí?

Přečtěte si první ze série článků, ve kterých se konzultant Miroslav Polách zabývá chybami v rozhodování a metodami, jak je odhalit a jak jejich dopad na naše rozhodnutí snížit.

Change Management Werkstatt

Change Management Werkstatt  je platformou pro sdílení zkušeností mezi manažery, poskytuje náhled do zákulisí transformací a analyzuje úspěšnost přístupu Agile. Čekají Vás 2 dny inspirující výměny názorů, 15 případových studií od klientů ICG a 24 stěžejních nástrojů, které můžete začít používat hned další den.

Řešíte správné problémy?

Až 85 % manažerů si myslí, že jejich společnosti nedovedou správně analyzovat problémy a že to způsobuje významné ztráty. Řešíte správné problémy?

Kanban

Zapomeňte na multitasking; ten prostě nefunguje. Když vám do doručené pošty padají neustále nové úkoly, je takřka nemožné zůstat soustředěný a efektivní. Pro dosažení dobrých výsledků je nezbytný čas a klidná mysl. Kanban je velmi užitečným přístupem k agilní práci v náročných projektech.

Jste dostatečně pokorní?

Když se podíváte kolem sebe, tak ty nejúžasnější věci budou pravděpodobně produktem pokory. Systémy využívající pokoru produkují neskutečně zajímavé výsledky. Platí to o vědě, ekonomii, firmách i lidech. Náš růst je umožněn díky uznání naší nevědomosti.

Konference Process Excellence Forum

Hledáte nové a neotřelé nápady pro své podnikání nebo se chcete dozvědět více o úspěšných a prakticky ověřených přístupech ke zlepšování procesů?