Aktuality

Jak získat maximum z nástroje 5x Proč

Používáte metodu 5x Proč? Máte z ní opravdu benefit a nacházíte skryté kořenové příčiny? Zde je několik tipů z praxe, které vám pomohou z tohoto nástroje vytěžit co nejvíce.

Nový kurz – Auditor TPM

Představujeme vám nový kurz od autorů Richarda Hoduláka a Josefa Procházky. Trénink Auditor TPM doručuje účastníkům ucelenou znalost kritické revize aplikovaného systému efektivní údržby.

Individuální zodpovědnost zaměstnanců

Jak posílit individuální zodpovědnost zaměstnanců? Jednou z možností je koučovací přístup. Čím se liší od autoritativního a liberálního stylu vedení se dočtete v novém článku od konzultantky Dáši Mazalové.

Prostor ovlivňuje chování

Otevřené zóny pro setkávání, showroomy pro zaměstnance nebo flexibilní pracoviště jsou jen několika příklady prvků, které najdeme v inovativních kancelářských prostorách. Tyto prvky nejsou samoúčelné – prostředí, ve kterém pracujeme, výrazně ovlivňuje naše myšlení a jednání, a z tohoto důvodu jsou stále důležitější inovativní koncepce zařízení kanceláří.

Lean Startup – faktory úspěchu

Konzultant Libor Čadek se v článku zaměřuje přístup Lean Startup z pohledu toho, proč je v některých firmách tato metodika úspěšná a v některých méně.

Minitab – naše nabídka licencí

Naše společnost jako autorizovaný partner a poskytovatel kompletní technické podpory Vám ráda zprostředkuje nákup a zákaznický servis spojený s instalací licencí statistického software Minitab. Podívejte se na aktuální nabídku licencí.

Borcad Akademie – rozhovor s Jánem Chaľem

Projekt Borcad Akademie probíhal od června 2017 do října 2018 ve firmě Borcad s.r.o., která je předním evropským výrobcem sedadel do regionálních a mezinárodních vlaků.
Celý projekt probíhal pod dozorem Ing. Jána Chaľa, konzultanta ICG. V článku si můžete přečíst rozhovor, který byl uveřejněn ve firemním časopise společnosti Borcad.

Seriously Innovative☺ – inovujte správně

Interní inovační workshopy se stávají více a více populárním médiem pro podporu inovační práce v mnohých organizacích. Ale tyto workshopy mnohdy nejsou ušity lidem přímo na míru, tedy nevychází z jejich specifických potřeb, a proto ani nedoručují efektivní výsledky. Účastníci je často považují za nudné a výsledkem místo nadšení účastnit se zlepšování bývá neochota. Co je tedy potřeba pro zvládnutí workshopu optimálním způsobem?

12345...